София Люлин ІІІ - Люлинските мами сладурани се разхождат с бебета засмяни

  • 10 968
  • 285
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 614
Хайде да ни е честита новата темичка, много да са послушни и засмяни бебоците и никакви болести, че идва лято и празници преди това, ако не завали утре с Калина сме на бебешките кафета!

# 1
  • Мнения: 137
Здравейте от мен Hug

Честита ни нова темичка

Дияна ние минахме покрай бебешките към 13.30,но нямаше никой. И отидохме на градинката зад софийска баница.
Там поседяхме и си тръгнахме към 5ти.

Утре пътьом към 9ти може да мина през бебешките,ако не вали. Hug

# 2
  • Мнения: 377
 Deysi, свиркай да се видим щом ще идваш към 9-ти.    

# 3
  • Мнения: 137
Добре Петя,като дойда ще се обадя-утре ще боядисваме яйцата.

А вижте Бобчо как се кефеше на новата си люлка  Joy hahaha http://snimka.bg/album.php?album_id=31829

П.С. другото момиченце е на едни приятели

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
 Hug Браво на Правда за новата ни темичка.   bouquet
Дейзи, честита ви нова люлка.Как яко се е захилил Бобо на една от снимките  Joy Безаварийно да си я ползвате! Peace
Аз и да излизам, ще е първо след обяд и второ, около нас, защото времето е лошо,  а и нали малкия е сополив, да не ви се врем.Въпреки, че вчера се вряхме на Правда и Илиана  Embarassed Embarassed Embarassed
Снощи да ви се похваля правих великденски курабийки.Днес ще ги украсявам и ще боядисвам яйца.Покрай голямата тема в готварския много се запалих  hahaha

# 5
  • Мнения: 377
Вчера си продадох чоличката. Онази която лесно се разпознаваше. Сега ми е мъчно за нея.
С лятната нещо не мога да свикна.

 Дамаянти, как ще се справиш с яйцата и Влади? Ние с Иван ще чакаме да се дойде таткото и тогава ще запретваме ръкави. Чака ни едно голямо мазане.

Във Фантастико, Билла и Метро зайци няма. Днес мисля да проверя и в Европа.

# 6
  • Мнения: 179
Уф най сетне и аз да смогна и да вляза да ви видя  Heart Eyes
Първо : честита да ни е новата темичка
ние днес май няма да излизаме , най-много да дам на бабата да ни изведе хлапето (малкото ) . Павел сега е с бабата на пазар та стига му толкова , следобяд ще оцветяваме яйцата и през това време да излезе и Росен Simple Smile макар и не с мен .
И аз днес чакам един желаещ да ми купи холната гарнитура (най-сетне) , но за разлика от Петя аз ще съм особенно щастлива (много ми се пречка , а и аз я бях купила само за временно докато Павел се научи да спи сам да има допълнително легло ппри него )
А следобяд ще става голямо мазало и току-що ми пуснаха предложение да боядисваме при бабет (та няма да се чудя после как ще изчистя Simple Smile ) е ще се постараем да са възможно най-безобидни щетите , ама всичко става Simple Smile  Joy
С вас девойчета се надявам да се видя утре (стига да не вали ) , а другата седмица да строшим по едно яйце Simple Smile
Предлагам да не си разменяме яйца , че ще стане едно носене на цели кори с яйца  hahaha  hahaha  hahaha напред-назад  #Crazy hahaha #Crazy
Дамаянти имам едно запитване : какви са тези великденски курабийки , лесно ли стават , вкусни ли са , с формички ли ги оформяш, с какви бои ще ги боядисваш, и не на последно място с какво ще боядисваш (рисувателни четки ли ) ............ олеле ама то стана не едно запитване а цяло разпитване  hahaha Joy
чао , чао за сега девойки  Heart Eyes

# 7
   Честита ни нова темичка,за което БРАВО на Правда!
 Мен днес ме мързеше много и отложих боядисването за следващия ден,когато може.Разходих се из квартала ,че се уплаших от времето да не завали,ако утре се задържи така ще намина след 12

# 8
  • Мнения: 1 000
Здравейте момичета Simple Smile
Честита ви темичка....скоро се надявам да се присъединя към вас Simple Smile
От днес съм в деветия.....казаха ми че няма да ми се усмихне щастието поне още 2 седмици....което ме успокоява донякъде
Бих се потъркаляла и по-рано с вас,ама Габи се навира във всяка количка която види.....и си мисля че е по-добре за момента да огранича крясъците които ще бъдат неминуемо предизвикани от това...и без това напоследък често и се карам.....даже да си призная май попрекалявам Simple Smile ....лелеееееее как ужасно се изразих......чак се притесних Simple Smile
Пожелавам ви слънчеви празнични дни

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Предлагам да не си разменяме яйца , че ще стане едно носене на цели кори с яйца  hahaha  hahaha  hahaha напред-назад  #Crazy hahaha #Crazy
Абсолютно си права  hahaha hahaha hahaha, колкото сме много цяла кора яйца ще трябва да нося  Joy Joy Joy
Даря, отговорих ти на лични на запитването  Hug
Аз мислех да не правя нищо, защото отивам при мама и тати, но се заразих от ентусиазма обзел форума по яйцеправене и боядисах някое яйце и направих курабийки.В крайна сметка ме домързя да ги украсявам и само ги наръсих с пудра захар  Embarassed
Ще се върнем в понедлник и за това искам да ви пожелая весели празници, много здраве, много усмивки и прекрасни моменти    Hug

# 10
  • Мнения: 137
Добро утро момичета  bouquet

Дамамянти яйцата са страхотни.И аз се надявах да видя оцветените сладки,защото видях в кулинарния рецепта за великденски такива,но не беше пояснено с какви бои да се оцветят.Приятно изкарване на празниците и на теб  bouquet.Ние ще ходим на Търговище-при свеки-но аз се радвам за разнообразието. Hug

Петя вчера си направихме хубава разходка из 9ти.Днес може да мина през левчето на кооперативния и да видя за такава чантичка.

Ахрах надявам се днес да се видим на бебешките Wink

БгВики хайде ела да се запознаем.

Марго с теб ще се чуем Hug

Дано да не вали днес и да се видим на кафето.Чао

# 11
  • Мнения: 2 614
И аз ще гледам днес да дойда поне за малко на бебешките, а вие кога ще гледате да се появите?
После ще се прибирам, защото трябва да приготвя багажа за Плевен, че утре рано сутринта пътуваме, и може би ще поостанем, както вече казах!
Та ако случайно не се засечем днес - Весели празници! Много да са здрави и да слушкат бебоците и батковците им! Внимателно с яйцата, не яжте по много Joy Joy Joy
И все пак се надявам да се видим днес

# 12
  • Мнения: 1 209
добро утро, мами, мисля малко по-късно да се разходя до кафетата Simple Smile

# 13
  • Мнения: 377
Здравейте.
Искам да се хваля. За първа година нямам нито едно спукано яйце. Не ме питайте как стана и аз не разбрах, но е факт.
А тук може да ги видите.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=32053&photo=4

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Здравейте! Понеже от скоро съм в темата, така и не разбрах, на кои кафета казвате "бебешките" и къде точно се събирате  Embarassed. Вчера, докато дребосъчко беше на ясла, ние с батко му се постарахме и нашарихме яйцата   Grinning. А сега да ви кажа, ние с Алекс къде ходим. На площадката пред "Т-маркета" в 10-ти, пясъчника пред 158бл, по-надолу има една оградена площадка "Чико", точно преди тунела има едно пак оградено заведение с детски люлеещи се играчки от тези с монетите, "Голден Денис" се казва. Ако някоя мама от 10-ти посещава тези места да свирка   Whistling Whistling Whistling.

Общи условия

Активация на акаунт