Четете ли "Хари Потър" на децата си?

  • 481
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
С мъжо сме луди фенове на книгите за Хари Потър. Четем на баткото вечер за приспиване, само дето не заспива детето, ми се разсънва  Mr. Green

Има ли други форумци кат нас...

# 1
  • Мнения: 14 654
аз и съпругът ми много харесваме книжките за хари потър и освен това гледахме и филмите.а на детето не съм му чела,защото още е малък,но когато се научи да чете след някоя друга година ще му ги препоръчам

# 2
  • Мнения: 3 740
И ние с децата сме запалени почитатели на Хари Потър. Изчели сме всичките книги и сме изгледали всичките филми, но книгите ни харесват повече. Има повече простор за фантазията.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Засега не, защото още е мъничък.
Иначе ги имам всичките, чакат го да порасне.  Grinning

# 4
  • Мнения: 377
При нас е обратно, той ми ги чете на мен. Аз също харесвам Потър и понякога и аз му чета, когато бързаме и нямаме търпение да разберем какво става по-нататък. Прочели сме първите две части. Сега четем за затворника.

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не,синът ми сам си го чете  Laughing,а дъщеря ми за сега не проявява интерес,може би малко по-късно...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
виктория ги прочете. започна ги още преди да тръгне на училище. аз вървя малко назад с материала - последната не съм я започвала.
габа гледа филмите, ама казва, че са й страшни. определено предпочита франклин.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 655
Синът ми е голям фен на Хари Потър.Има ги всички части и ги е прочел по "n" пъти /не преувеличавам/!!!И продължава да ги препрочита!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 826
Ние също сме големи фенове, имаме и книгите и филмите.
От книгите - първите две аз й ги четях, тя само слушаше, третата и четвъртата четяхме заедно като се редувахме, петата и шестата си ги прочете сама  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
За сега си ги чета само на мен Mr. Green, но обезателно ще й ги прочета след 1- 2 години.

Общи условия

Активация на акаунт