Инфо за яслата в Студентски град?!

  • 789
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам кой номер е - намира се зад поликлиника "Сана", то май няма друга ясла в Студентски град. Записахме дъщеря ми Калина за септември и ако някое детенце на мама, пишеща в този форум я посещава, споделете впечатления! Благодаря ви предварително!

# 1
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Яслата се казва 69-та.
Малкият ходи в нея преди време...
Кухнята им е хубава, учителките също; имат си педагог, които минава всеки ден в групите. Децата са разделени по възраст , ами това е маи...
По "наше" време пускаха много болни деца, дори с лекарства, което не одобрих и прехвърлих детето в яслата към ОДЗ 16.
Успех!!!! 

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
   Борянка ходеше в тази ясла допреди два месеца.Като база е много добра,за педагози имам особенно мнение,чисто е,но...Водят се много болни деца,от персонала ми казаха,че нищо не могат да направят,не зависело от тях,а от родителите.Сега сме в яслата към 16 ОДЗ,за сега сме доволни.Освен това други ясли има в 79ОДЗ,до зала Христо Ботев и 22 ясла.Тя е в 15-ти блок на общежитията.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Благодаря ви за отговорите! А това 16 ОДЗ къде се намира?

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Намира се точно зад "Лападунди",спирката след Зимния дворец в посока центъра!

# 5
  • Мнения: 510
   Борянка ходеше в тази ясла допреди два месеца.Като база е много добра,за педагози имам особенно мнение,чисто е,но...Водят се много болни деца,от персонала ми казаха,че нищо не могат да направят,не зависело от тях,а от родителите.Сега сме в яслата към 16 ОДЗ,за сега сме доволни.Освен това други ясли има в 79ОДЗ,до зала Христо Ботев и 22 ясла.Тя е в 15-ти блок на общежитията.

Моята дъщеря беше в яслата на 14(не е 15-ти)блок, 22-ра ясла,бях изключително доволна,яслата беше страхотна,но това беше 2001-2002 ,сега единствената група там се е разрастнала доста...Детето ми е боледувало 1 път за тази година в яслата  Wink Което не може да се каже за децата на приятелки -в ясли 69 и към 79 ОДЗ -при залата.

Сега дъщеря ми е в предучилищна в 16 ОДЗ  Wink

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 823
Мами,
моето момиченце е в 69-а ясла и действително много боледува,но от септември месец ще я местя в градина.Моля ви кажете ми мнението си за 16-а и 79-а ,които се намират в Студ.град.Подала съм молби и в двете детски градини,а не знам коя да избера.Стори ми се,че 16-а е с по-бедна база от 79,ноз а мен е по важно къде ще се чувства по-добре детето ми.
И още едно въпросче.През септември Ели ще е на 2,9мес.Няма ли да е по-добре да изчакам да стане на 3 год. и тогава да я местя или е по-добре от септември да си тръгне с определената си възрастова група.Страх ме е понеже е и дребничка,да не би да я тормозят останалите деца.Има ли изобщо нещо подобно като поведение от деца на тази възраст,т.е.дали са способни да тормозят и посягат на по-дребничките от тях?

# 7
  • Мнения: 10 758
Дъщеря ми я посещаваше 2 месеца.Преместих я в друга ясла, защото много боледуваше.Имаше постоянно болни деца, които не ги спираха от яслата.
Иначе сега взимам храна от там, за сина.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Вярно ли е, че 16 ОДЗ няма градинка и децата стоят вътре и не излизат?

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
Вярно ли е, че 16 ОДЗ няма градинка и децата стоят вътре и не излизат?
Щом е ОДЗ значи има

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моето голямо момиченце ходи в 16 ОДЗ-мнооого съм доволна.Госпожите ни са прекрасни,Дарина си ги обича и ходи с желание.Не е вярно,че нямат двор-имат и ги извеждат най-редовно,за това не се притеснявай.А за това,кога да тръгне,сама прецени.Дарето е родена през декември и също нямаше 3 години,когато тръгна на градина/през септември/.Просто прецених,че няма смисъл да губим цяла година в яслата,където вече нищо ново не можеше да научи.Тя се чувстваше прекрасно в градината.За 79 ОДЗ не мога да кажа нищо.

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Моят големия и той е в 16-та, но малкия съм го записала да тръгне в 69-та ясла. В 16-та по мои наблюдения децата от яслата ги изкарват навън, но не са на площадките, а пред входа - има 1-2 пейки и едно празно като басейн - там играят. Иначе от градината и аз съм доволна.

# 12
Цитат
Nie sme v 69 qsla i sam izkluchitelno dovolna.Deteto mi q pose6tava nai-redovno niama turpenie da otide...Za bolesti sashto moga da vazrazia do sega ne sme se razbolqvali mislia che tova zavisi ot samoto dete.69 qsla e spetsializirana i e s nai dobroto obuchenie do 3god. za St.grad.Imam priqtelki na koito detsata im sa v 16, 22, i 79 i ako si mislite che ne boleduvat mnogo se lajite.Vsichko zavisi ot deteto..
Ние сме в 69 ясла и съм изключително доволна.Детето ми я посещава най-редовно няма търпение да отиде...За болести също мога да възразя до сега не сме се разболявали мисля че това зависи от самото дете.69 ясла е специализирана и е с най доброто обучение до 3год. за Ст.град.Имам приятелки на които децата им са в 16, 22, и 79 и ако си мислите че не боледуват много се лъжите.Всичко зависи от детето..


-------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 08:24 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт