Сиракол

  • 3 072
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
личната ми лекарка ми изписа Сиракол за упоритата кашлица, която ме мъчи от седмица
обаче на листовката пише че "представлява опастност за ............... както и за бременни и деца"
пила ли го е някоя от вас мами, термина ми е около 25 и задължително трябва да се отърва от досадната кашлица, а както се видя само с чай с мед и витамини няма да стане

# 1
  • Мнения: 800
mila opitai s mad i 4eren piper-1s.l.med porasena s 4eren piper .triabva do go smu4i6.gadno e,no pri men ima efekt.leko rajdane. Grinning

# 2
  • Мнения: 1 722
знам, че ако се наложи в края на бременността се изписва антибиотик Оспамокс.
Ето ти един сайт: провери за това лекарство, но виж какво е родовото му название /общоизвестното/ http://www.safefetus.com/Search.asp

# 3
  • София
  • Мнения: 13 204
Аз съм пила Сиракол по предписание на лекар интернист съвместно с гинеколожката ми. При това бях в 15 седмица...

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Сиракола е хомеопатичен сироп и аз днес си го купих. Мисля че няма да има никакъв проблем с ползването, дано и да ни помогне.

# 5
  • Мнения: 3 562
Цитат на: dezyg
Сиракола е хомеопатичен сироп и аз днес си го купих. Мисля че няма да има никакъв проблем с ползването, дано и да ни помогне.

Сигурна ли си, че  е хомеопатичен  Confused:
Аз имам Siracol сироп за малката в къщи, но никъде - нито на листовката, нито на кутийката не пише нещо подобно  Thinking

# 6
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Цитат на: dezyg
Сиракола е хомеопатичен сироп и аз днес си го купих. Мисля че няма да има никакъв проблем с ползването, дано и да ни помогне.

ВНИМАВАЙ!!!! СИРАКОЛА НЕ Е хомеопатичен сироп!!!!!!!!!!!!!!
СТОДАЛ е хомеопатичен-при него няма ограничения при бременност и кърмачета

Общи условия

Активация на акаунт