Крилца на пеперуда в новия брой на ...

  • 1 918
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 873
списание "Барби".Много са готини, струва 2.50 заедно със списанието.
ето как стоят

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз ги купих. Засега обаче само аз се правя на пеперудка( в къщи разбира се, навън не бих ги сложила, въпреки, че едва ли някой ще се изненада да ме види така)

# 2
  • София
  • Мнения: 39 747
Последният път като проверявах в нашата книжарница нямаше такива екстри.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
И аз ги взех Grinning
Септември месец Мая ще е шаферка на сестра ми заедно с дъщерята на Фроска, та им взех по едни крила. Също ще са хубави за разни костюмирания и прочие, ако оцелеят.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 747
Женицата от нашата книжарница каза, ч е ще провери другата седмица и ще видим дали ще има крилца за Дияна.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
АнМари, чака се новия брой май, т.е. не е ясно дали и докога ще има крила...така поне ми казаха от една вестникарска будка.

# 6
  • Мнения: 47 963
ех,мойта щерка игра пеперуда в детската градина няколко дни преди да пуснат тия крила!тя игра с воал и балеринска рокля,това и стъкмиха от детската,беше много красива,но все пак друго са си крилата...е,купихме ги и сега си е  вкъщи пеперуда(едното вече се скъса обаче Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 39 747
Ми Дияна мое и да не закачи крилца тогаз Simple Smile Иначе щяха да и тичат на "балеринската" рокля Simple Smile

# 8
  • Мнения: 47 963
красиви са,но за 1-2 дена се скъсаха,и то наистина си ги пази детето
но за празник,тържество,стават....

# 9
  • Мнения: 10 758
Щерката я уредих с крилца още миналата седмица.
АнМари, ако искаш ще проверя дали има в нашия РЕП и ще ти взема едно списание.  bouquet

# 10
  • ново
  • Мнения: 5 952
Мойта щерка е луда фенка но "Барби чаровница", има почти всички броеве. Миналата седмица взехме това с крилата и по път за центъра "летя" hahaha
Ан Мари, ако не си намерила списанието, мога да го потърся тук и да ти го изпратя Hug. Вчера забелязах в един РЕП, че има все още Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 39 747
Става Simple Smile Ша пращате по куриер с наложен платеж Simple Smile

# 12
  • Мнения: 35 951
само напускахте мухи с тия крила! ка да ги намеря сега?!? били се свършили!!!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И ние ги купихме - много са сладки, но ластиците са широки - или трябва да е по-дебело облечено детето, или по-голямо.

# 14
  • ново
  • Мнения: 5 952
Става Simple Smile Ша пращате по куриер с наложен платеж Simple Smile
Днес ще направя едно разузнаване на РЕП-овете, и ще ти пиша на лични Hug

Общи условия

Активация на акаунт