dobar pediatar v sofia!?

  • 841
  • 6
  •   1
Отговори
Zdraveite mili nastoia6ti i bade6ti mami.
imam edno zapitvane kam vas.Sled okolo mesec,6te stavam i az mama,no v momenta sam izpravena pred vaprosa za dobar pediatar v Sofia.Daite niakakav savet,molia!!!Az si niamam i ideia Sad Jiveia v Zona B5.Predvaritelno vi blagodaria

# 1
  • Мнения: 182
Предлагам ти др.Караколева от 17-та поликлиника. Уникален педиатър, диагностик и JP. Изпитана е от много хора и няма недоволни от нея.

# 2
  • Мнения: 418
И аз живея в Зона б-5 и ме интересува добър педиатър в района.Чувала съм,че лекар трябва да отиде при бебето до 24 часа след изписването.Е,аз имам време.Чак през август ще раждам.

# 3
  • Мнения: 5 103
Ми аз си взех частен педиатър, а личната ми лекарка е от 7ма поликлиника, тя също е добър педиатър и ти е близко.

# 4
  • Мнения: 2 700
Аз съм доволна от доктор Паскалева /11 поликлиника/. Лекар е на дъщеря ми откакто въведоха джипитата. Единственият проблем е, че има доста пациенти и се чака при нея, но това не важи за новородени.

# 5
  • Мнения: 4 970
И аз вече започвам да се замислям за педиатър newsm78Живот и здраве- края на юли трябва да имам готовност,а и с оглед на отпускарския сезон............. ooooh!
Да имате препоръки и за периатър в района на Стрелбище?До нас е 29-а п-ка,но ..как да разбера кой е добър Rolling Eyesи всъщност- какво според вас е важно при избора на педиатър?

# 6
  • София
  • Мнения: 248
И аз да се включа с въпрос
Живея в Красна поляна и търся педиатър? Ще родя до края на май месец. Благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт