вярно ли е

  • 1 939
  • 39
  •   1
Отговори
много се изплаших от една котка и се пипнах по врата сега си мисля за онези суеверия и се навивам сама 37 седмица съм. и друго имам чувството че когато правим секс после бебо рядко мърда,.защо

# 1
  • Мнения: 8 917
Не се затормозявай с подобни глупости Hug Бебчето все по-малко ще може да мърда - мястото му е ограничено, а то става все по-голямо Peace Mr. Green

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 840
Не се натоварвай излишно, мисли си за други неща и ще ти е по -лесно  Grinning.
А за мърдането след секс - 2 пъти съм била бременна, но ако съм обърнала внимание колко мърда  newsm78...

# 3
  • Мнения: 513
Мен едни паяци така ме стресираха и къдели не се пипнах , ама  няма нищо на детето така че спокойно поне това не го мисли  Wink

# 4
  • Мнения: 77
Не си втълпявай глупости с тези суеверия Laughing, колкото до мърдането как да мърда горкото та то вече сигурно няма много място Rolling Eyes пък и ти си на финала Hug Hug
леко раждане ти пожелавам  bouquet

# 5
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Загърби суеверията. А когато на мама й е хубаво, и на бебчо му е добре Wink

# 6
  • Мнения: 3 042
Не се притеснявай. Това са просто суеверия. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз пък постоянно се стрясках от нещо и сега съм така.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 173
Не се притеснявай изобщо!!!!! Това със суеверията не бива да има място като става въпрос за бебчета! Хубаво е човек да се пребори с тези неща, така ще е по-свободен!

# 9
  • Мнения: 1 410
Не се притеснявай! Това са суеверия. Мен за малко щеше да ме ухапе едно куче и се хванах за корема. Беше някакъв инстинкт, че трябва да пазя детето. Нищо й няма на дъщеря ми. Laughing

За секса не съм обръщала внимание, но и не съм правила секс в деветия месец (беше ме страх Embarassed).

# 10
  • София
  • Мнения: 39 715
Не се връзвай на суеверия. И аз съм се пипала тук-там, на Дияна й няма нищо.
А за бебо... тясно му е, може да си е намерило подходяща поза, а най-вероятно спинка.

# 11
  • Мнения: 574
Всичко си ви е наред с бебчо и няма да му има нищо задето си се стреснала.

# 12
  • Мнения: 6 315
Не е вярно, това са бабини диветини!

# 13
  • Мнения: 8 505
Уфф,не се връзвай на подобни неща.Наслаждавай се пълноценно на бременността си,и без това не ти остава много.

# 14
  • Мнения: 2 381
Загърби суеверията. А когато на мама й е хубаво, и на бебчо му е добре Wink
Peace

Общи условия

Активация на акаунт