Д-р Нецов и Асенов Шейново

  • 809
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте!!!!

откривам нова тема защото никъде не можах да открия в списъците д-р Нецов и д-р Асенов-анестезиолог от шейново. Насочват ме натам за раждане и проследяване на последните месеци на бременоста! Много ми ги хвалят, но пък във форума не открих нищо. Моля Ви всички имащи някаква информация за тях да ми пишете.!!!! Попринцип са много любезни,но това не значи че са специалисти!!! Разчитам на Вашите мнения.

Предварително Ви благодаря.

# 1
  • Germany
  • Мнения: 7 937
Аз раждах при Нецов и съм много доволна. Анестезиолога не помня как се казва, но ако е същия / мисля че са екип/ е супер готин. Имам доста познати раждали при Нецов и всички са доволни. Доколкто знам е един от най добрите специалисти в Шейново. Моето раждане мина слава богу без проблеми и желая и на теб такова!

# 2
  • Мнения: X
Аз раждах при Нецов, честно казано не съм сигурна за името на анестезиолога, май беше Асенов, доколкото знам си работят в екип.

 Планово секцио - доволна, та предоволна, няма да се впускам в подробности - не съм имала никакви проблеми, както по време на раждането, така и след това.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437
Моя позната роди преди 2 месеца при този екип с предварителна уговорка и е много доволна-

# 4
  • Мнения: 64
добри са ,успех при раждането

# 5
  • Мнения: 7 640
на Асенов не бих те посъветвала да се доверяваш

# 6
  • София
  • Мнения: 533
Най-добрият анестезиолог в Шейново е д-р Янакиев - преди Шейново е работил дълги години в ПИРОГОВ, има огромен опит.

А за Нецов знам, че е много добър - единственият проблем е, че ако се случи да раждаш по време на празници, уикенди, може и да не си вдигне телефона. Пусни в търсачката - имаше доста мнения за него преди време.

# 7
  • Мнения: 2 332
на Асенов не бих те посъветвала да се доверяваш
Защо? Той ми би упойката, справи се много добре - нямах никакви последствия от нея след това.

Отговорих за Асенов - сега за Нецов - ако ти е планово секциото - ок; иначе знай, че обича при него да се ражда планирано - да не е събота/неделя; да не е по празници... естествено това важи и за отпуски. Така че ти си преценявай. На мен ми предложи да го направим една седмица по-рано от термина ми, щото щеше да излиза отпуск; отказах се и родих при друг лекар.

# 8
  • Мнения: 7 640
на Асенов не бих те посъветвала да се доверяваш
Защо? Той ми би упойката, справи се много добре - нямах никакви последствия от нея след това.

да бъда деликатна и да кажа, че е на моменти.
И да не забравим другите еск-пироговци- Кумански и Мандаджиева  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 332
на Асенов не бих те посъветвала да се доверяваш
Защо? Той ми би упойката, справи се много добре - нямах никакви последствия от нея след това.

да бъда деликатна и да кажа, че е на моменти.
И да не забравим другите еск-пироговци- Кумански и Мандаджиева  bouquet
Искаш да кажеш, че съм от късметлийките значи? Абе то май всичко си е въпрос на късмет най-вече...

# 10
  • София
  • Мнения: 9 966
Най-добрият анестезиолог в Шейново е д-р Янакиев - преди Шейново е работил дълги години в ПИРОГОВ, има огромен опит.

Да така е, и освен това е много готин, спокоен и предразполагащ (базикаше ме докато ме разпитваше преди слагането на упойката). Но другите също са много добри - и Кумански (малко му е черен хуморът Sunglasses), и Асенов, и Петров.

# 11
аз раждах секцио с екип: Богословова,Ковачева и анестезиолог Кумански. много съм доволна ,но това се дължи на факта,4е Кумански ми е личен приятел.Ковачева е голяма сладурка и доста земен човек,но Богословова е доста мрачна.през цялото време не обели и една дума и нещо не беше на кеф,но за сметка на това Кумански ми пусна музика и през цялото време се скъса да говори щуротии.изобщо направи така,4е все едно бях на купон, а не на опрация.пожелавам от сърце на вси4ки, на които им предстои раждане да е леко и мноооого сладки бебоци baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт