mnogo mnogo polezen jenski savet

  • 4 834
  • 22
  •   1
Отговори
Цитат
zdraveite, mili dami az sum dokrot Doicheva i sum mamolog v 5 gradska bolnica.Iskam da prizova vsichki jeni da ne se strahuvat, a da hodqt redovno na profilaktichi pregledi na gurdite po tozi nachin se predpazvat ot nejelani zabolqvaniq.Ne zabravqte po dobre kusno otkolkoto nikoga Wink

здравейте, мили дами аз съм доктор Доичева и съм мамолог в 5 градска болница.Искам да призова всички жени да не се страхуват, а да ходят редовно на профилактични прегледи на гърдите по този начин се предпазват от нежелани заболявания.Не забравяте по добре късно отколкото никога

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 20:24 от Ellypr

# 1
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
 Peace
Подкрепям напълно! Ние всички си го знаем, но е добре че някой от време навреме се сеща за това!

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
И аз подкрепям. И аз го знам, но наистина някой трябва да подсеща понякога.
А и аз съм в т.нат. рискова група.

# 3
  • Мнения: 5 393
 newsm10 smile3501
Профилактиката е най-доброто лечение.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз подкрепям. И ако може един въпрос : кога е най- подходящо посещението при мамолог? В смисъл колко дни след цикъл? Thinking

# 5
  • Мнения: 2 006
Хубаво е да се напомня от време на време Peace
По добре профилактика-отколкото лечение!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Браво.хубаво е по-често да има кой да ни напомня за тези неща Peace

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Поърво искам на кажа 4е подържам такива компании, това е много хубаво, но за съжаление е хубаво само на ниво кампании ....
Не знам къде работите д-р Дойчева, но искам да разкажа една история с профилакти4ни прегледи. Аз съм от Стара Загора. Преди около две години в седмицата за борба с рака на гърдата организирах колежките на отидем всички заедно на профилактичен преглед в специален кабинет. Имахме среща сутринта пред кабинета, но за съжаление малката се разболя точно тогава и аз не отидох. Колежките ми са се прегледали, но доктора се държал ужасно. Претупал си работата, всъщност почти нищо не направил, пушил в кабинета, пускал по три жени да ги преглежда заедно и като за капак почти им се накарал защо са отишли като нямат оплаквания ....
 Разказвам всичко това с цел да го прочете някои занимащ се с борбата с рака на гъдата и да се спрат лекари като този за които ви разказах. Вярвам 4е е единичен случаи и че ве4е го няма. Но профилактиката е по ефективна от лечение така че пак ще отидем!
 

# 8
  • София
  • Мнения: 13 200
Д-р Дойчева, добре дошла във форумите на bg-mammа   bouquet
Надявам се да пишете тук и да давате ценни съвети!

# 9
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз също се преглеждах редовно. От много престараване, докторите ми направиха 2 мамографии, които може би трябваше да бъдат избегнати в по-ранна възраст /имам мастопатия/. По-късно разбрах, че това е доста вредно.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Колко време след като спра да кърмя, мога да отида да се прегледам ?
Каква е цената на прегледа?
 newsm78

# 11
  • Мнения: 262
и мен ме интересува колко дни след цикъла трябва да се отиде и още нещо аз съм на 26 мислите ли че ми е рано за подобен преглед все ми се струва че като отида ще ми кажат че тези прегледи се правят при жени над 30, а от друга страна си мисля "ами ако имам някакъв проблем и закъснея" Вие как мислете

# 12
  • Мнения: 447
Поърво искам на кажа 4е подържам такива компании, това е много хубаво, но за съжаление е хубаво само на ниво кампании ....
Не знам къде работите д-р Дойчева, но искам да разкажа една история с профилакти4ни прегледи. Аз съм от Стара Загора. Преди около две години в седмицата за борба с рака на гърдата организирах колежките на отидем всички заедно на профилактичен преглед в специален кабинет. Имахме среща сутринта пред кабинета, но за съжаление малката се разболя точно тогава и аз не отидох. Колежките ми са се прегледали, но доктора се държал ужасно. Претупал си работата, всъщност почти нищо не направил, пушил в кабинета, пускал по три жени да ги преглежда заедно и като за капак почти им се накарал защо са отишли като нямат оплаквания ....
 Разказвам всичко това с цел да го прочете някои занимащ се с борбата с рака на гъдата и да се спрат лекари като този за които ви разказах. Вярвам 4е е единичен случаи и че ве4е го няма. Но профилактиката е по ефективна от лечение така че пак ще отидем!
 

И аз имам подобен опит преди 3години, но в Пловдив. Първо ме попита на колко съм години, 4е съм отишла и ме изгледа с насмешка. А най-малко очаквах подобно отношение  Rolling Eyes Жалко е... 4е такива хора се нари4ат лекари.

А прабаба ми, баба ми и сестра и, са то4но с рак на гърдата и мисля, 4е има защо да съм била там.

# 13
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
И аз като питах моето предишно педи, ми отговори, че не ми е работа да ходя на такъв преглед имало време да остарея  Shocked

# 14
  • Мнения: 8 585
"аз съм доктор Доичева"

Привет и от мен! Ценни инициативи, които като педиатър и лекар не мога да не подкрепя и приветствам!

Общи условия

Активация на акаунт