Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 343 854
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Мнения: 5 265
Моето миналогодишно селце от Лидл тази година не се залепи за прозореца.

# 3 031
  • София
  • Мнения: 2 987
Чаровна,какво реши за свещника?

# 3 032
  • Мнения: 2 090
 La_Valletta с малко вода намокри ли ги?

# 3 033
  • Мнения: 5 265
Да, не се получи. Докато снежинки почти всички се залепиха и още си стоят на прозореца.

Украсената елха не я махам до края на януари, понякога и до първи март  Mr. Green.

# 3 034
  • Мнения: 6 915
До първи март ми се вижда малко прекалено  Laughing но всеки с номера си  Peace
Стикер за прозорец имам един, купуван преди години от Германия. Лепи се лесно, даже не се лепи, просто го заглаждам по стъклото и си остава там, свалянето е съвсем елементарно - нито следи остават, нито нищо. Утре ще го покажа.

# 3 035
  • Мнения: X
Тези, които се отлепват и са за многократна употреба, са силиконови. Подариха ми такива от Бг. Картинките са доста детински, не ми харесват, но залепихме няколко. Свалят се много лесно, наистина.

Не знам обаче дали от Лидл са купувани.
Тези които взех от лидл не са силиконови и не могат да се използват отново.Отлепиха се лесно и не оставиха следи.Харесаха ми много.Възможно е лидл да са пускали и силиконови стикери.

# 3 036
  • Мнения: X
Чаровна,какво реши за свещника?
много се чудя с тези петна  Confused .А толкова да ги искам .

# 3 037
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Догодина и аз ще си взема силиконови, ако са по-изчистени. Защото и аз видях едни в кауфланд, но отблъскващо ошарени бяха - като за детска стая или детска градина.
Навън е приказка  Heart Eyes Винаги закъсняла обаче.

Моите стикери бяха винилови. Въху прозореца се втвърдиха и станаха като пластмасови. Разлепяла съм ги парченце по парченце и наистина си беше огромна мъка. Та наистина с такива няма да повторя никога повече.

DqVoLsKi_ChArOvNa, видях го този свещник и аз у една дружка. Ужасно "алтав" по сглобките. Много некачествена изработка на живо  Peace

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 09:43 от ЛуДната соната

# 3 038
  • Мнения: 6 915
Ето го моя стикер. Извинявам се за кофти снимката.

# 3 039
  • Злокучене
  • Мнения: 454
Ето го моя стикер. Извинявам се за кофти снимката.

Моя мъж ми изхвърли картончето от което се разлепя стикера и сега се чудя как да си го прибера за догодина. Някакви идеи?

# 3 040
  • Мнения: 5 668
Мисля, че ще стане върху ламиниран лист или просто да минеш това ламиниращото през машината да стане твърдо /нали за силиконово покритие на стикера става въпрос/  Rolling Eyes.

# 3 041
  • Мнения: 8 086
Хартия за печене дали няма да свърши работа  Rolling Eyes

# 3 042
  • Мнения: 5 668
Да, хартия за печене също е добра идея  Peace.

# 3 043
  • Мнения: 5 265
Днес дойдоха светещи икейски гирлянди с прозрачни дискове от Миглена (благодаря, че споделихте обявите в bazar).
Пробно закачих една върху закачалка. Лилавите лампички са друг обикновен гирлянд. Другата Коледа ще влезнат в употреба  Laughing.
http://www.img-share.eu/f/images/333/IMG_20170117_2010049pEbH6O_sredna.jpg

# 3 044
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Днес дойдоха светещи икейски гирлянди с прозрачни дискове от Миглена (благодаря, че споделихте обявите в bazar).
Моля, моля  Hug

Освен онези свещници(бяха с етикетите) + още един куп хубавини, които показах, и аз си поръчах два комплекта лампички. Едните са завеса, другите - верига. И аз ги прибрах за следващата Коледа. Ще дойде като утре. Всеки ден ѝ разглеждам новите неща  Blush

Общи условия

Активация на акаунт