Poli. - представяне

  • 1 743
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 462
Здравейте всички в този форум!

Чета още откакто забременях. Бих казала, че във форума за кърмене са събрани най-интелигентните мами (дано това да не прочете някоя друга маминка, че ще ме разкъса). Изчела съм цялата библиотека и когато съм имала проблем това, както и малко допълнително търсене в нета са ми били достатъчни да се справя със ситуацията.

Защо започнах да чета тук? - Първото дете (син на 4 1/2) го гледах по съветите на педиатърката. И понеже бях много "умна" и бях изчела всичката литература около себе си спазвах режим, започнах соковете още от първия месец, ранно захранване и заменяне на кърменето с пюрета. Всичко това на някои им е до болка познато... Разбира се, имахме сериозни проблеми с храненето. Успях да кърмя до осмия месец.

Сега с бебка (след два дена ще навърши 4 месеца) съм една щастлива мама - спим заедно голички, кърмим се нон-стоп, без това да ми пречи да спя или да излезем някъде. Носим се много.

Благодаря на всички и особено на Бу за положения труд при превеждането на полезните статии и правенето на библиотеката!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Много хубаво, радвам се за вас с бебка Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 243
Добре дошла!
За най-интелигентните - доста е пристрастно, малко на принципа "моето гардже - най-хубавото". По-скоро сме от една порода. Дали ще се каже "по-особени", "природосъобразни", "веднъж парени" или просто "крастави магарици"....

Иначе и аз съм като тебе - едно дете, гледано "по книга" и по всички правила на БГ педиатрията, и едно "като циганките".

# 3
  • Мнения: 462
Не знам доколко съм пристрастна, ама като съм чела по другите форуми - бая зациклят на едно и също и ако аз си кажа мнението там сигурно ще ме възпремат като паднала от Марс. Всъщност то си е така - повечето ме смятат за особена и странна. Приемам с удоволствие идеята за една порода. А с теб, sladka hapka, вече успяхме да се сблъскаме веднъж при витамините Wink. Струва ми се, че ще намерим общ език!

# 4
  • Мнения: 3 550
Добре дошла! Желая ти още дълго да сте сред нас! целувки на малката!  Hug

# 5
  • Мнения: 435
Хе хе  , темата става нещо като списък на "краставите магарици" Joy
Добре дошла и от мен   bouquet

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ми да се пиша и аз при магариците Laughing
Добре дошла и дълго да се задържиш Heart Eyes

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
 welcome Flutter

# 8
  • Мнения: 2 220
Харесва ми подписа ти. Наистина е красиво и лесно да се кърми, много точно си го казала. Добре дошла във форума!

# 9
  • Мнения: 462
Мили момичета!

Много ви благодаря за посрещането!

Аз доста се притеснявах преди да вляза във форума - за първи път ми е. Но, както вече казах, вие много ми харесахте. И снощи като се представих... ще го кажа на руски: "Сердечко бется, коленки дрожат!" Днес вече съм по-спокойна и се радвам, че съм сред вас! Понаписах и някое и друго мненийце тук таме...

Моля ви, кажете ми как да си сложа собствена картинка за аватарче. ICQ-то ми е включено, нищо, че изглежда offline. Просто съм invisible, че имам много навлеци. Това го казвам, ако някой ще ми пише лично, за да не забиваме темата с подобни технически подробности...

Още веднъж: БЛАГОДАРЯ !!!

# 10
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Собствената ти картинка трябва да е качена някъде в нета (ако имаш албумче за снимки онлайн?), взимаш оттам URL-то на картинката (щракваш с десен бутон върху нея, избираш пропъртис и оттам селектираш URL-то, после копи), пействаш в поленцето за Имам собствена картинка на Профил, слагаш отметката, че си със собствена картинка и готово Grinning Ако е много голяма, може да има проблем и да не я показва.Тези и разни други неща са обяснени ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0

# 11
  • Мнения: 1 586
Добре дошла! Simple Smile

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Здрасти, Поли.
И аз при магариците Grinning

# 13
  • Мнения: 60
Здравей Поли,
и аз съвсем на скоро се включих и подкрепям изцяло мнението ти за мамите в този форум  Peace Страхотни са и аз вече се пристрастих към него Grinning Сега все по-малко време отделям за почистване на дома  Wink

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 12:07 от neli.vutova

# 14
  • Мнения: 2 282
аз вече се пристрастих към него Grinning Сега все по-малко време отделям за почистване на дома  Wink
лоша работа - и аз! Mr. Green
А иначе, Поли, с чиста съвест и аз мога да се подпиша под мнението ти! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт