Т, коремни болки, повръщане. Какво може да е това?

  • 1 958
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 161
Дъщеря ми, 2г. 6 м, има рсзстройство вчера, а от тази сутрин Т 38, болки в корема, повърна. Кашлица и хрема няма. Ще се обадя на педиатъра, разбира се (днес е 2-ра смяна), но ми се ще да споделите опит, ако сте имали подобни симптоми.

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ентеровирус Wink
Диета, кърмене и течности - би трябвало да мине за 2-3 дни Grinning
Това може би ще ти даде повече разяснения и идеи какво да правиш:
Разстройството при детето и как да се справим с него

# 2
  • Мнения: 2 100

Диета, кърмене и течности - би трябвало да мине за 2-3 дни Grinning

ми не ми се вярва да го кърми на 2.6 г Rolling Eyes
но проделено диетата и течностите са най-важното -намери с търсачката има доста теми за това

# 3
  • Мнения: 3 161

Диета, кърмене и течности - би трябвало да мине за 2-3 дни Grinning

ми не ми се вярва да го кърми на 2.6 г Rolling Eyes


Невероятно, но факт.  Wink Благодаря за съвета, сега ще потърся.

# 4
  • Мнения: 2 731
вирус е .Овладей първо повръщането със свещички Вомитусхил .За разстройството Ентерол и диета .

# 5
  • Мнения: 1 455
И ние сме минавали през подобен вирус, най-важното е детето да не се обезводни. Аз давах глюкоза по 5 мл. през 5-10 мин и предлагах всякакви течности. До Ентерол, Деган и подобни почти не се е налагало да прибягваме, вирусът е гаден, но минава бързо. За температурата може да използваш свещички, за да не повърне, ако дадеш нещо през устата.
Бързо оздравяване   bouquet!

# 6
  • Мнения: 3 042
И ние сме минавали през подобен вирус, най-важното е детето да не се обезводни. ........вирусът е гаден, но минава бързо. За температурата може да използваш свещички, за да не повърне, ако дадеш нещо през устата.
Бързо оздравяване   bouquet!

И ние и то многократно  /щерката/.
За разстройството може да даваш Ентерол прахчета.
Не се притеснявай. Всичко ще е наред.
Пожелавам на детенцето бързо оздравяване.

# 7
  • Мнения: 8 917
Дъщеря ми, 2г. 6 м, има рсзстройство вчера, а от тази сутрин Т 38, болки в корема, повърна. Кашлица и хрема няма. Ще се обадя на педиатъра, разбира се (днес е 2-ра смяна), но ми се ще да споделите опит, ако сте имали подобни симптоми.
Гаден вирус - влачих го тия дни Close
Бързо оздравяване Peace  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 161
Благодаря. Оправихме се вече, доста бързо беше.

# 9
  • Мнения: 1 983
да кажа и аз, Вики изкара такъв вирус, без Т, в продължение на около 2 седмици, ту се оправяше, ту пак започваше да повръща и да има разстройство, и след обиколката на всякакъв вид доктори само един изписа правилните илачи, за повръщането слагах свещички вомитокур май бяха, но не вомитусхил, и един сироп и за 2 дни се оправи

Общи условия

Активация на акаунт