Бенка с косъм

  • 16 608
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Имате ли такива красоти?  Sick Имам една такава до ухото и от няколко месеца там расте един гаден,гнусен,дълъг черен косъм  Sick Аз го отскубвам.  #Cussing out Замислих се обаче да ли е редно  Thinking  Ако имате,какво го правите?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, на китката на ръката.
Не скубя, мисля, че не трябва. Режа с ножичка.

# 2
  • Мнения: 1 254
имам подобно нещо  Mr. Green (не точно с такъв косъм, но..) - изскубвам го и после мажа с нещо противовъзпалително. Ако бенката не се разранява, не и пречи - не се травмирай излишно  Peace

# 3
  • Мнения: 903
И аз имам, няколко по лицето и ги скубя от доста време. Нищо ми няма, но наистина ме е страх. Май ще взема да ги режа, ама те така бързо растат newsm78

# 4
  • Мнения: 4 546
имам на ръката. но е плоска и от време на време леееекичко минавам с бръснача. не смея да скубя, струва ми се, че може да доведе до проблем

# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И аз имам, близо до брадичката, но леко отдолу, та не се вижда много. Скубя и космите, но ме е страх, защото съм чувала, че не трябвало. Чат-пат ме боли.

# 6
  • Мнения: 5 475
И аз имам една на дясната буза.Не скубете,че е опасно!!!Ходих на дерматолог и ми каза ,само да подстригвам косъма!

# 7
  • Мнения: 27 524
Като се резне обаче се вижда черна точка в средата и всеки ще се сети,че е косъм  Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 381
оле Уплащихте ме бре. Аз имам доста бенки. Ако тръгна да си постригвам космите където са ми тези плоските, то ужас. По ръцето колко имам само. Дали има разлика. Аз си мисля че може би за тези дето са такива като пъпилчета е опасно.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 715
Имам такива, над устната, на бузата и под брадичката. Скубя ги, че иначе ми е гадно Sad

# 10
  • Мнения: 27 524
оле Уплащихте ме бре. Аз имам доста бенки. Ако тръгна да си постригвам космите където са ми тези плоските, то ужас. По ръцето колко имам само. Дали има разлика. Аз си мисля че може би за тези дето са такива като пъпилчета е опасно.

А,имам и една такава,ама е без косъм,тази с косъма е плоска.Но каква е разликата между две такива бенки? Може би са по-рискови тези,дето им казваш пъпилчета,не знам как се казват.  

# 11
  • Мнения: 229
Аз имам бенка под мишницата и всеки път когато се епилирам отскубвам оттам косъмчета. Направи ми мпечатление обаче, че тази бенка започна да се уголемява от едно известно време. Не знам плоските бенки или издутите бяха по -опасни?

# 12
  • Мнения: 18 542
Като се резне обаче се вижда черна точка в средата и всеки ще се сети,че е косъм  Embarassed
А по-добре ли е химиотерапия  Crossing Arms
Я не се излагай! Или иди да ти я махнат където трябва или не я пипай!  Naughty

# 13
  • Мнения: 18 542
Аз имам бенка под мишницата и всеки път когато се епилирам отскубвам оттам косъмчета. Направи ми мпечатление обаче, че тази бенка започна да се уголемява от едно известно време. Не знам плоските бенки или издутите бяха по -опасни?
И аз имам такава под мишницата, която от известно време расте. Края на месеца ще ходя на дофтор, че ме е шубе.

# 14
  • Мнения: 27 524
Няма ли някъде сайт с подробности за бенки? Кои са рискови,за какво да следим? Знам,че бенки с неравна повърхност са опасни,такива,дето са по-големи от диметъра на молив, дето сърбят и болят или пускат секрети.

Общи условия

Активация на акаунт