Въпрос относно НВД

  • 485
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Някой чувал ли е за ускоряване на метаболизма при застой на НВД. Беше нещо от рода на няколко дни НВД, 1 ден въглехидрати. И има ли резултати? Да не взема така само да си разваля НВДто о да ми отиде труда на вятъра..

# 1
  • Мнения: 181
 Laughingмисля че трябва да си продължиш на НВД това с един ден въгл. ми се струва безумно,понякога това така наречено плато продължава седмици докато пак почнеш да сваляш. newsm78и аз съм на НВД ама не толкова строго както го пишат свалям ама бавно+фитнес разбира се.успех

# 2
  • Мнения: X
Моето мнение - няма нужда от високовъглехидратен ден. По-добре си направи един ден с повече калории, но менюто ти да е пак НВД. Можеш и малко да се заиграеш с калориите - един ден малко по-ниски, после - по-високи и така.

# 3
  • Мнения: 13 512
Моето мнение - няма нужда от високовъглехидратен ден. По-добре си направи един ден с повече калории, но менюто ти да е пак НВД. Можеш и малко да се заиграеш с калориите - един ден малко по-ниски, после - по-високи и така.
ДА, но аз от месеци съм на НВД с малки прекъсвания и резултата е 2-3 килограма, които разхождам нагоре-надолу, писна ми.

Общи условия

Активация на акаунт