Отговори
  • В офиса
  • Мнения: 4 007
Пролет е. Птичките пеят, потоците ромолят, от парковете се дочуват клокочещи звуци от биролеене и смях. Сладоледите сами ти скачат в ръцете и крещят "Изяж ме! Изяж ме!". А слънцето ти се подсмихва - На солариум ще ходиш, а. В този гмеж, хилеж, кипеж, някой е сменил кротките зимни дечица с някакви клокочещи от енергия фурии, готови на всякакви предизвикателства. Идеално време за лов на рибка бананка, както би казал Селинджър.

Да оставим поезията настрана, не ми е първа природа, и да си дойда на думата. Предлагам неустоимо съблазнителна оферта - да се отдадем на заслужена сезонна детско-мамешка пролетна среща. Денят - 7.05. Часът и мястото на срещата са неизвестни. Очаквам предложения.  Hug

# 1
  • Мнения: 5 877
 Simple Smile засега съм ОК за тази дата, трябва да извикам иконома си да ми види програмата... какво се пада?

# 2
  • В офиса
  • Мнения: 4 007
Неделя, доколкото видях. Може и съботата нещо да спретнем. За когато на който му е удобно. В другите 4 уикенда околовръст Laughing тефтерчето ми е запълнено, за съжаление.

# 3
  • Мнения: 5 877
Те тва е търсена жена  Simple Smile
Май става при мен. Само да сме по-далечко от сладоледите, че верно сами ми се врат из ръцете...

# 4
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Идвам - само кажете къде ще е срещата

# 5
  • В офиса
  • Мнения: 4 007
Абе, ще ми се да предложа един излет на Витоша, на "полянка с рекичка" както обича да казва дъщеря ми, но до там организацията с транспорта е сложна за хората без коли, или за нешофьори със заети мъжове. Освен това сме много зависими от времето. Предполагам като се посъберат желаещи, ще се оформят и предложения.

Айде другарчета, да не посочвам поименно  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 3 740
Айде! Айде!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
е, тинки, кажи ми как при твоята убедителност да не иска човек да се запознае с теб?! ние по едно време почти се бяхме уговориле за среща, ама какво стана....

да питам само, въдици да носим ли? ribolov

# 8
  • Мнения: 2 792
     Аз съм ЗА.
    Парк, планина все ми е тая, стига да е готино времето, моята бойна групичка е винаги готова за моткане, а днес времето е едно готино много вдъхновяващо за разходка  Laughing

# 9
  • Мнения: 510
Айде,ние с щерката и кучето също сме "за" Party,
предлагам-Железница,има и автобус-№69,при това относително редовен до там,тръгва от кв. Дървеница Wink

# 10
  • Мнения: 5 877
Аз съм без кола! Иначе Железница я харесвам, познавате ли добре полянките там?

# 11
  • Мнения: 510
Аз съм без кола! Иначе Железница я харесвам, познавате ли добре полянките там?

И аз съм без кола Wink
Полянките там са страхотни, може и Бистрица-но повечко се върви от спирката до пътеката и полянките,в Железница се минават само някакви си 300метра от мегдана  и хоремага,нагоре към тепавицата и полянките.
А се сещам и за Урвич,след Кокаляне,също има спирка на автобуса,там беше страхотно,не съм ходила от 3 години,някой да каже как  е сега...Пътеката е обиколна,равна,проблем са комарите и кърлежите,но за тях ще си носим спрейчета Wink

# 12
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
И ние и ние  Party. Обаче нека да е съботен ден плийз, че в неделя се черкуваме  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, но събота е 6 май - Гергьовден, някои имаме именници и няма да можем. А как стоят нещата с Камбаните? И не е ли по- добре в някой парк, като ще биралеем? beer2

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Ние още от петък (5.02) заминаваме и ще се върнем на 7-ми вечерта Sad
Ама пък отиваме на сбор, а и си имаме Георгьовци Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт