Мнения за доктор Огнянова-клиника Лора

  • 2 427
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 851
Здравейте, много е хубав този форум и го чета редовно.В момента влизам в 4 ти месец и трябва да си избера набюдаващ гиноколог.Досега съм ходила два пъти при доктор Огнянова в клиника Лора на Петте Кьошета и засега съм доволна. Каза ми и че изражда, но не знам къде.Моля мамите, които знаят нещо за нея да споделят, за да знам дали да се насочвам към нея или да търся друг доктор!Предварително Ви благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз ходя при Д-р Джонгова в същата клиника и тя ми каза, че Д-р Огнянова е много добра. Като личен опит съм ходила при нея веднъж и ми допадна. Горката беше тъпкано пред кабинета, а аз й задавах куп въпроси, на които тя отговори без да претупа нито един въпрос.   bouquet

# 2
  • Мнения: 7 474
Аз ходя при Д-р Джонгова в същата клиника и тя ми каза, че Д-р Огнянова е много добра. Като личен опит съм ходила при нея веднъж и ми допадна. Горката беше тъпкано пред кабинета, а аз й задавах куп въпроси, на които тя отговори без да претупа нито един въпрос.   bouquet

И аз ходя при Джонгова. Кажи каква ви е уговорката за раждането, къде и доволна ли си. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт