Въпрос за месните пюрета?

  • 2 657
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
 До сега съм давала пиле и пуйка? Какво мога друго да дам на нашата възраст?

# 1
  • Мнения: 7 640
аз започнах с пуешко и телшко. Следва свинското другата седмица. Пилешк ми препоръчаха да задържа- било по-тежко за стомахчето newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Според мен на вашата възраст е рано за месни пюрета, но щом си решила че така е най-добре мога само да ти кажа, че друго месо подходящо за малки бебета е заешкото. Всъщност заешкото беше първото месо, с което захраних Дани

# 3
  • Мнения: 3 042
Може да въведеш и риба.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Аз започнах тази седмица със заешко, Мони много го хареса, мисля следващото да е пилешко, после пуешко, и по-нататък телешко и свинско.

# 5
  • Мнения: 5 299
Аз запо4нах с телеШко,но след 6_я месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 498
Заек може, не бързай , ще яде месо цял живот.... Laughing

# 7
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мисля, че спокойно можеш да даваш заешко  Peace

# 8
  • Ruse
  • Мнения: 390
ние ядем заешко и телешко

# 9
  • Мнения: 2 936
щом си вьвела вече месни пюрета може да даваш всички на които е обозначено за сьответната вьзраст Peace не се притесняваи

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
щом си вьвела вече месни пюрета може да даваш всички на които е обозначено за сьответната вьзраст Peace не се притесняваи
и аз така мисля,а и  да кажа за заешкото,че е от първите за захранването

# 11
  • Мнения: 811
Може да въведеш и риба.

Рибата не е препоръчителна до навършване на годинката - така пише по моите книги. Както и другите видове морски създания.

Заешко, пуешко, пилешко и телешко са напълно достатъчни. Свинското е тежко месо, остави го за по-нататък  Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Наистина може да се продължи със заешко и телешко,но може и малко да се изчака  Wink

# 13
  • Мнения: X
Заешко. Малко рано сте започнали, затова изчакай още два месеца.

Наблягай повече на пуешкото, заешкото е най-добро. После телешко и накрая свинско. Агнешкото и рибата /особено тя/ дават алергични реакции понякога, затова рибата след 9м. агнешкото и него.

# 14
  • Мнения: 695
заешко и телешко  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт