Хубава чанта за количка!?

  • 3 247
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Търся си голяма чанта за количка, черна или синя!
Количката ми е на Куини, но не ми харесаха чантите.
Препоръчайте ми от някъде хубава чанта, не е задължително да е фирмена, но и не бих дала повече от 50лв.
Много ми е малко бебчето, на23 дена и нямам много възможност да обикалям Tired

Мерси предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 723
Хубави са чантите на PLAY, има ги в МАЛЕЧКО, цената е 85 лв, ако не ти е скъпо. Има тъмносини и черни.

# 2
  • Мнения: 1 210
Търся си голяма чанта за количка, черна или синя!
Количката ми е на Куини, но не ми харесаха чантите.
Препоръчайте ми от някъде хубава чанта, не е задължително да е фирмена, но и не бих дала повече от 50лв.
Много ми е малко бебчето, на23 дена и нямам много възможност да обикалям Tired

Мерси предварително  bouquet

На пазарчето на Младост 4 - до фантастико. Във търговския център на втория етаж отвориха преди малко повече от месец фирмен магазин на Farlin Baby. Хората са вносители и има почти от всичко в каталога на много хубави цени.

Не можах на техния сайт да намеря точно тази чанта По спомен беше 38 или 49 лв.
Ето тук има описание на какво представляват
Описание на чантата
Имаше и някаква раничка
- сори ама бях там преди 2 седмици и спомените са ми поизбледнели.

http://www.farlin.lk/index.html

Ако човек се позагледа имат си копие на неща на Авент, на Чико, на Нук и т.н.

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 22:10 от Anichka

# 3
  • Мнения: 5 255
Хубави са чантите на PLAY



Ползвам такава и съм доволна  Peace
Голяма и побира доста неща  Wink

# 4
  • Мнения: 5 246
В ТСМ има много хубави чанти, тъмно сини за 25 лв  Peace
Има много джобове, термобокс, малка торбичка и подложка за повиване  Peace

# 5
  • Мнения: 1 210
В ТСМ има много хубави чанти, тъмно сини за 25 лв  Peace
Има много джобове, термобокс, малка торбичка и подложка за повиване  Peace

Много обичам някой като каже ТСМ. И аз съм им фен, ама магазини колкото искаш и в 90% от случаите няма 2 магазина с една и съща стока. Така че малко по-точно моля.
Миналата седмица обикаляхме за такава чанта за снахата - ами в ТСМ, в който бяхме нямаше такова нещо. Имаше кошари играчки, но не и чанта.

# 6
  • Мнения: 5 246
Ами незнам от къде си, едва ли ще съм ти от полза  newsm78
Аз моята си я купих от Биг Шопа (във Варна) над Пикадили- Чаталджа  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 311
А виждала ли си чантите на КЛОРАН? Светлосини са, като самата чанта се предлага безплатно, но в нея има пет или шест продукта (бебешка козметика), които реално заплащаш, така че излиза някъде около 37 лв. Виждала съм я в магазин Бебелан и в аптека Ремедиум на ул. "Гео Милев".

# 8
  • Мнения: 660
А виждала ли си чантите на КЛОРАН? Светлосини са, като самата чанта се предлага безплатно, но в нея има пет или шест продукта (бебешка козметика), които реално заплащаш, така че излиза някъде около 37 лв. Виждала съм я в магазин Бебелан и в аптека Ремедиум на ул. "Гео Милев".

Днес видях такава чанта в голямата аптека при светофара на " Славейков " ! 

# 9
  • Мнения: X
Аз си взех тъмно синя чанта Макси Зипи на Макси-кози преди 2 години. Тогава струваше 35 лева. тая чанта колко зор е видяла, колко пътувания и колко неща е пренесла....Прала съм я няколко пъти в пераня, не е мръднала. продължавам да я ползвам и както изглежда ще изкарам с нея и докато следващото бебе порастне. Към чантата има няколко джоба- термо джоб, непромокаем калъф, подложка за преповиване, други разни джаджи. Голяма е и побира много. Може да се монтира на малки и големи колички, на всякакви дръжки, но стои добре и като се носи като обикновена чанта.
Взех я от магазин Бъгс Бъни - П.Евтимий 78. Имат телефони, можеш да им се обадиш и да питаш имат ли чанти и какви ...Моите впечатления са, че магазина винаги е добре зареден. Тел. 9807547 и 0888 343322.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 883
Благодаря ви за отговорите!
Ще се обадя в този магазин на Макси Кози! Аз си мислех ,че ги има само в магазина на Павлово,дано намеря  bouquet

# 11
  • Мнения: 414
Леле, за какви цени говорите? Тук при нас има магазин за платове и завивки, там са по 9 лв. бебешките чанти, големи и меки, и има различни десени. Аз ходих вчера да си купя, че си взех нова количка, бяха свършили точно тогава, но другата седмица пак щели да имат...

# 12
  • Мнения: 414
Ето тук http://www.family-bg.com/catalog/prX_483.htm, също има доста по-евтини чанти, от това, което казвате...

А за тези, които ви казвам че са по 9 лв.  - намират се в едно магазинче на пазара в Дружба 1, магазинчето е за платове, пердета, олекотени завивки... Чантите бяха различни десени, големи и широки (че на мен все не ми стига пространството Simple Smile), приличаха на олекотени завивки, такива мекички на пипане, а и на десен. С нетърпение чакам да докарат, че да си взема. Имаха два джоба отпред, ако не ме лъже паметта..., такива, дето да си пъхам шишето с водата и бурканчето, точно ме устройваха, ама тогава имах към количката и чанта, та не си взех.

Общи условия

Активация на акаунт