Доволна съм от избора си за лятна количка!!!

  • 663
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 80
Купих си Мак ингланд - фламинго. Супер е!!!! Явно всички варненки това лято ще сме с такива но наистина си заслужава. Тук изборът не е чак толкова голям честно да си кажа. Взех си тъмносиньо и жълто !! много е широка и удобна за детето лесно се управлява и изглежда много здрава поне като я сравнявам другите които скърцат още в магазина. Малко е тежичка но бебето е най важно нали....

# 1
  • Мнения: 2 768
Купих си Мак ингланд - фламинго. Супер е!!!! Явно всички варненки това лято ще сме с такива но наистина си заслужава.

Ами аз явно не съм от "всички варненеки" щот не съм с такава  Mr. Green и няма и да бъда

# 2
  • Мнения: 6 039

явно не съм от модерните Варненки Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 615
Да ти е честита и със здраве да си я ползвате! Simple SmileАз не съм варненска мама,ама имам същата,второ дете разхождам с нея и съм супер доволна от качествата й.Още веднъж ви желая дълги и забавни разходки из Морската градина-и аз ще се появя лятото там,може да се засечем Wink Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Знаеш ли, снощи преглеждах темите за количка и аз се запалих по Фламингото. moresmile До 1-2 седмици трябва да се снабдя с лятно возило, защото сегашното е като танк, newsm26 ама буквално.
Пиши моля те, колко тежи и голяма ли е като се сгъне?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 80
Знаеш ли, снощи преглеждах темите за количка и аз се запалих по Фламингото. moresmile До 1-2 седмици трябва да се снабдя с лятно возило, защото сегашното е като танк, newsm26 ама буквално.
Пиши моля те, колко тежи и голяма ли е като се сгъне?

Здравей !! да ти кажа честно не е от най- леките колички.Около 7-8 кг е, а и е по-широка. Другите модели които бях харесала бяха по 6 и наистина много леки. Купих тази количка защото наистина е широка и дълга т.е удобна за детето. Когато заспи степенката се повдига и краката не висят.Сгъва се лесно и не заема много място в сгънато положение. Има 4 единични гуми които не се въртят, но мисля че за нашите дупки това е добре на мен ми харесва как върви. Ако търсиш много малка и лека количка това не е най- добрия вариант има много по леки и малки....но пък е много стабилна и удобна.... ето снимки
http://my.opera.com/dari78/albums/show.dml?id=59834

# 6
  • Варна
  • Мнения: 308
Тъкмо щях да търся старата тема,в която говорехме за количката и ме изпревари.Щях да питам доволни ли сте.Аз съм доволна засега,вече почти месец откакто я купихме.Исках да бъда модерна като Маленна,със Зап,но предпочетох удобството на детето.Сега си спинка доволно в количката,място за крачетата има даже и до 3 годишна възраст ако го возя.А ко бях взела друга количка с малки въртящи се колеленца доста зор щях да видя.Сега минавам смело през полянките,дупките и каманаците.Върви безпогрешно.

# 7
  • Мнения: 6 039
Тъкмо щях да търся старата тема,в която говорехме за количката и ме изпревари.Щях да питам доволни ли сте.Аз съм доволна засега,вече почти месец откакто я купихме.Исках да бъда модерна като Маленна,със Зап,но предпочетох удобството на детето.Сега си спинка доволно в количката,място за крачетата има даже и до 3 годишна възраст ако го возя.А ко бях взела друга количка с малки въртящи се колеленца доста зор щях да видя.Сега минавам смело през полянките,дупките и каманаците.Върви безпогрешно.


Момичета, много е важно да сте доволни и да ви служи по предназначение. За мен легналото положение не беше от значение, защото аз работя, а Малена е на ясла и дневният й сън е там. Така, че да са ви честити Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт