Колко пъти...

  • 1 475
  • 32
  •   1
Отговори
Искам да попитам колко пъти трябва да ме гледат на 3D. newsm12Досега само един път са ме гледали,а не 4е несъм искала(и не че не съм си плащтала) но винаги докито ми е казвала "Айде другия път". WearyТрябвали да съм по настоятелна или тя си знае работата.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 978
Ми мен на 3Д не са ме гледали Thinking

# 2
  • Мнения: 695
честно казано мен изобщо не са ме гледали на 3D newsm78,а на обикновен ехограф.4-5 пъти за цялата бременност,но защото имах усложнения Wink

# 3
  • Мнения: 3 356
Спаред мен няма смисъл и за това не са ме гледали

# 4
  • Мнения: 8 242
И мен не са ме гледали.. а и 3D не се поема от здравната каса..
Та колкото пъти си платиш - толкова ще те гледат  Wink

# 5
  • Мнения: X
Мен не са ме гледали.

# 6
  • Мнения: 3 537
1 път са ми гледали, безплатно към курса за бъдещи родители в Св.София.Иначе на обикновен ехограф 2 пъти са ме гледали.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 839
И мен не са ме гледали.

# 8
  • Мнения: 415
Не са ме гледали. Само на обикновен ехограф и то след третия, четвъртия месец - на всяка консултация  Thinking

# 9
  • Мнения: 532
този преглед не се поема от здравната каса,но безплатно го правят към курса за бременни в "Св.София".Иначе аз си направих още в 19-та седмица.Освен,че се виждат вече оформените органи на детенцето,може да му се види и пола.

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Благодари се, че дори веднъж са те гледали на 3D. Ако имаш предвид изобщо на УЗ колко пъти трябва да те гледат, мисля, че всеки месец, друг е въпроса, че касата поема само 3 пъти  Simple Smile

# 11
  • видин
  • Мнения: 358
от ноември ходя редовно на консултация и всеки път док ме гледа с обикновен ехограф. на 3д не съм ходила, но си направих амниоцентеза в МД. иначе много от изследванията ми ги спестяват- пуста здравна каса !!!!
но важното е да сме си добре със и без лекари. това ми е трето дете - с батковците въобще не съм ходила на консултации, а всичко мина много добре, вече са големи мъже.

# 12
  • Мнения: 3 089
и аз не съм ходила на 3д. в св. софия ходих няколко пъти - там водят ехографът за 3д, но всъщност изобщо не е.

# 13
Аз лично ходих 3 пъти.Не е задължително,но към 20 седмица е добре да се отиде за да направят феталната морфология.(може,разбира се и след това).

# 14
  • Мнения: 549
мен също не са ме гледали въобще

Общи условия

Активация на акаунт