Антибактериална лампа

  • 4 864
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Преди няколко дена разгреждах едно немско списание за бебешки стоки и попаднах на артикула "антибактериална лампа".Снимката представляваше кърмеща мама,а една малка лампичка нежно осветяваше нея и бебето.Не беше и скъпа-4.5евро. За такава лампичка не бях чувала,не знам и някой да е ползвал. А вие?

# 1
  • Мнения: 10 758
Тц.За пръв път чувам  bouquet

# 2
  • Мнения: 549
аз също за първи път чувам

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз имам такава, но е руска и съм си я донесла от Москва.
Включва се в стаята за 10 -15 минути, но вие излизате оттам.
Счита се, че неутрализира вируси и бактерии. newsm78
Тя е доста по-обемиста от лампичка де.....

# 4
  • Мнения: 7 803
я кажи в кое списание и как точно се каzва, че ми раzпали любопитството

# 5
  • София
  • Мнения: 5 745
Не знам да се използва за такива случаи. Предполагам, че работи с УВ светлина, в работата ми ги ползваме за унищожаване на биологични агенти - бактерии и вируси. Както е писала  Alexa , по-добре да не се седи под тях. Все пак има и нормално населяващи кожата ни бактерии, не е хубаво да се убиват и те. Помислете за това.

# 6
  • Мнения: 577
Стръва ми се малко глупаво,но щом хората го предлагат.... Laughing

# 7
  • Мнения: 2 381
Не, не съм чувала за подобна лампа.

# 8
  • Мнения: 7 186
Не мисля, че за вкъщи е необходима такава лампа, вижда ми се прекалено. Peace

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В родилния дом имаше навсякъде такива лампи, ама за дома ми се вижда прекалено. Добре, ще убиеш бацилите вътре, ама тези отвън ще станат двойно по-страшни  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 732
В родилния дом имаше навсякъде такива лампи, ама за дома ми се вижда прекалено. Добре, ще убиеш бацилите вътре, ама тези отвън ще станат двойно по-страшни  newsm78
Да в родилното има .Веднъж я бяхме светнали но кой ти знае че е такава лампа .Санитарките ни се скараха не знам кога ги включват и за какво са

# 11
  • Мнения: 307
я кажи в кое списание и как точно се каzва, че ми раzпали любопитството
Списанието е Baby-walz, има и адрес www.baby-walz.de Тъкмо ще кажеш точно за какво става дума,защото аз не знам немски, а това че лампата е антибактериална ми го преведе една позната.
В родилния дом имаше навсякъде такива лампи, ама за дома ми се вижда прекалено. Добре, ще убиеш бацилите вътре, ама тези отвън ще станат двойно по-страшни  newsm78
Да в родилното има .Веднъж я бяхме светнали но кой ти знае че е такава лампа .Санитарките ни се скараха не знам кога ги включват и за какво са
В родилния дом имаше навсякъде такива лампи, ама за дома ми се вижда прекалено. Добре, ще убиеш бацилите вътре, ама тези отвън ще станат двойно по-страшни  newsm78
Да в родилното има .Веднъж я бяхме светнали но кой ти знае че е такава лампа .Санитарките ни се скараха не знам кога ги включват и за какво са
Да тази в родилното и аз я бях включила,и акушерката каза че трябва да я изключа.Но тази е включена докато майката кърми и това ме озадачи.Пък и щом се предлага по "европата", ние не трябва да изоставаме Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 5 745
А сигурна ли си, че става дума за антибактериална? Една моя по-възрастна колежка, раждала по комунистическо време в Русия, разказваше, че там ги викали и им облъчвали коремите, но с нещо като кварцова лампа. Да не е нещо подобно? Свързано по-скоро със синтезата на вит.Д, а не да убива бактерии??

# 13
  • Мнения: 307
А сигурна ли си, че става дума за антибактериална? Една моя по-възрастна колежка, раждала по комунистическо време в Русия, разказваше, че там ги викали и им облъчвали коремите, но с нещо като кварцова лампа. Да не е нещо подобно? Свързано по-скоро със синтезата на вит.Д, а не да убива бактерии??
Така ми го преведоха Simple SmileЩе чакам jump да погледне списанието и да каже какво е точно, защото и на мен не ми прилича на тези  от родилното с лилавата светлина

# 14
  • Мнения: 7 803
дай ми повече инфо  Praynig
аz и в магаzина съм ходила и списанието имам, но не откривам такава лампа дай ако има номер артикулен 

Общи условия

Активация на акаунт