Спрей за бързоомазняваща се коса

  • 3 066
  • 37
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
На Сънсилк, без изплакване. Пише и че помага за разресване на сплетени коси.
Купих го днес на майтап, защото нямам впечатления от тази марка (нито добри отзиви).
За моя изненада взе, че подейства спрейчето  от 3 лв.!
Косата ми в корените беше на клечки, като изсъхна СЪнсилка стана гладка като къпана!   Flutter

# 1
  • Мнения: 2 910
Нанесла си го на вече омазнена коса и е подействало? Ако е така, то спрейчето си е наистина голямо попадение и още в понеделник ще си го закупя и аз Grinning

# 2
  • Мнения: 5 622
Карен, благодаря ти, че сподели! Моята не е бързоомазняваща се, но понякога, явно зависи от условията навън, се изцапва по-бързо и бих се възползвала от този спрей!

  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз ползвам спрея на Клоран, но е доста по-скъп.Скоро ще пробвам и този.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Да, косата ми беше за миене, но със спрея го отложих!  Grinning Удобно е.
Откога се мъча да удължа интервала от 4-5   на 7 дни.

Това се води балсам, а не сух шампоан като на Клоран.
А изглежда като мини спрей за позорци - има същия накрайник.  Laughing

# 5
  • Мнения: 200
Непременно ще го пробвам. Моята коса много бързо се омазнява и трябва да я мия на всеки втори ден. Sad
Много мерси за информацията Карен!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 305
Мерси много за информация    bouquet
още утре отивам да си го купя и да пробвам дали ще  действа и на моята коса

# 7
  • Мнения: 5 140
Аз не харесвам продуктите на Сънсилк, но този балсам може да е добро попадение. Ще го пробвам. Мерси Карен за идеята.  bouquet

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Много интересно, ще следя темата. Дано има повечко доволни, че да пробвам и аз Wink

# 9
  • Мнения: 3 248
Карен, то не се ли впръсква във влажна коса!? Thinking Ако е така както съм разбрала - на вече омазнена коса, ще взема да си го взема...че с тия лесно омазняващи се корени и сухи краища! ooooh!

# 10
  • Мнения: 68
Дано на всички действа така и аз утре отивам да си го взема Grinning

# 11
  • Мнения: 1 558
За този спрей ли говорим?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Така изглежда флакона.
Наистина пише да пръска на влажна коса (но дали току що измита или трябва да се мокри, не уточняват), но аз бързах да излизам и не исках да стана съвсем мокра. Подейства ми на суха.

# 13
  • Мнения: 5 622
Така изглежда флакона.
Наистина пише да пръска на влажна коса (но дали току що измита или трябва да се мокри, не уточняват), но аз бързах да излизам и не исках да стана съвсем мокра. Подейства ми на суха.

Карен, да разбирам ли, че си го впръскала на вече замърсена коса, но суха, не си я мокрила, така ли? От такова щото имам нужда точно!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Точно така , Бубе!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт