въпрос за Инфакол

  • 1 080
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 309
Здравейте мами,

имам следния въпрос към тези от вас, които са ползвали капките против колики Инфакол. От петък вечерта давам на мойта бебка тези капки по схемата един капкомер преди хранене. От вчера обаче тя има разстройство. Възможно ли е да е от капките, случвало ли ви се и на вас? Питах педиатърката, тя каза, че трябва да има 6 поредни такива изхождания, за да се определи като диария. досега Али е направила 3, ама аз нямам нерви да седя и да броя до 6, затова ви питам и вас. Изцяло на кърма сме, но не съм яла нищо по различно от друг път. Момента твърде много съвпадна с началото на капките.

Малко пояснение - Инфакола ми го донесоха от Кипър, а не от Англия. Упътването и опаковката са само на гръцки и затова почнах да и ги давам на принципа на английското. замислих се обаче да не би тези да са в някаква друга концентрация и да си окепазя детенцето. Чак утре ще могат да ми го преведат, а дотогава ще се свърша от притеснение.

Извинявам се ако въпроса ми звучи глупаво, но Али е само на 1 месец и такива неща ме втрещяват все още.

ако можете да ми препоръчате и какво да направя срещу това разстройство ще съм супер благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 398
И намоето бебче са му редички изпражненията. Може и да е от Инфакола, но схемата би трябвало да е същата като при английските. Аз му давам преди всяко хранене. Така пише на листовката.

# 2
  • Мнения: 388
Не помня да е имала разтройство от капките Инфакол,но аз давах само 1-2 пъти дневно.

# 3
  • Мнения: 154
и ние ползвахме инфакол, но за кратко-нямаше ефект.Но знам че от тези капки/противоколичните по принцип/ се появява запек, а не диария.Не мисля че е от капките  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт