За поставянето на свещички

  • 8 133
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 664
Здравейте мами,
Дъщеря ми е болна и тъй като по принцип температурата й бързо скача до 40 градуса, а понякога нощем не иска да пие сиропа, а и ме е страх да не го повърне, като е с такава висока температура, пробвах неколкократно със свещички - не знам аз ли не ги слагам добре, тя ли не ги понася или това е нормално, обаче максимум 5мин. след слагането ги изаква и естествено, няма никакъв ефект. Много кофти ще е така, ако може само орално да приема медикаменти. Има ли и други такива дечица или просто да ми дадете някакъв съвет (забравих да питам днес в спешното)

# 1
  • Мнения: 1 214
Не би трябвало да става така.Слагаш свещичката и стискаш дупето за няколко секудни.Сиропчето най-добре да го даваш със спринцовка или специален дозатор , който е като спринцовка.Хладен душ помага най-много за температурата - с 2 градуса по-ниска температура на водата от  телесната.така ще осигурите няколко часа без температура.

# 2
  • Мнения: 1 113
Дъщеря ми е същата - не дава да й слагам свещички. Преди, като се опитвах да й сложа започваше един рев и си мисля, че от напъване ги изакваше, а и после цял ден я болеше коремчето и имаше газове. Вече се отказах от свещичките. Сега когато вдигне Т й давам нещо през устата и я вкарвам в банята под душа, така по-бързо пада Т.

Общи условия

Активация на акаунт