Полезно за американските мами!

  • 671
  • 13
  •   1
Отговори
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ето един сайт, от който американките могат да си купуват бг-продукти:
http://www.malincho.com/bg/default.asp
Ако някой знае подобен за Европа- да свирка  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 233
Ето един сайт, от който американките могат да си купуват бг-продукти:
http://www.malincho.com/bg/default.asp
Ако някой знае подобен за Европа- да свирка  Simple Smile

Благодаря за подсещането! Зная го сайта, но никога не съм поръчвала от него. Може би защото при нас има  2-3 руски магазини с европейска стока / вкл. и БГ/ и там има доста неща.
Съжалявам, но не се сещам за подобен сайт за Европа. Момичетата от там могат да споделят Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 491
Благодарим, че си се сетила  Hug. Иначе го знаем  Grinning. Даже в момента си хапваме от неговото сиренце, кашкавал и лютеница, а децата пък ядоха шоколадови зайци "Милка"  Heart Eyes.

# 3
  • Мнения: 1 393
Мерси за инфото!
Наистина обаче май всички го знаем Малинчо тук.  Wink
Поздрави и дано намериш някакъв подобен магазин при вас също!   bouquet

# 4
  • Мнения: 486
От кой вид лютеница купувате от Малинчо? У дома харесваме Първомайското хорце, но откакто на етикета има надпис Малинчо, вкусът е  Sick. Имам чувството, че изобщо не е лютеница, а доматено пюре + брашно newsm78

# 5
  • Мнения: 884
http://www.bgeuforiya.com/bgmusic.php
Ей тука пък има музика за сваляне -легално  Wink

# 6
  • Мнения: 3 491
От кой вид лютеница купувате от Малинчо? У дома харесваме Първомайското хорце, но откакто на етикета има надпис Малинчо, вкусът е  Sick. Имам чувството, че изобщо не е лютеница, а доматено пюре + брашно newsm78
На тази в хладилника пише DERONI. На нас ни е вкусна, пък знам ли ... newsm78

# 7
  • Мнения: 1 393
От кой вид лютеница купувате от Малинчо? У дома харесваме Първомайското хорце, но откакто на етикета има надпис Малинчо, вкусът е  Sick. Имам чувството, че изобщо не е лютеница, а доматено пюре + брашно newsm78
На тази в хладилника пише DERONI. На нас ни е вкусна, пък знам ли ... newsm78
И на мен любимата ми е същата на Дерони, но тази, на която пише пикантна ( или понякога mild). Страхотна лютеница!

# 8
  • Мнения: 3 491
От кой вид лютеница купувате от Малинчо? У дома харесваме Първомайското хорце, но откакто на етикета има надпис Малинчо, вкусът е  Sick. Имам чувството, че изобщо не е лютеница, а доматено пюре + брашно newsm78
На тази в хладилника пише DERONI. На нас ни е вкусна, пък знам ли ... newsm78
И на мен любимата ми е същата на Дерони, но тази, на която пише пикантна ( или понякога mild). Страхотна лютеница!
Homestyle mild vegetable spread пише на нашата. Значи като поръчваме пак, ще пробваме и пикантната  Grinning.

# 9
  • Мнения: 7 091
На мене последните 3 пъти само развалени неща ми пратиха...и спрях да ги опитвам. Жалко, защото ми бяха наблизо, а и поръчвахме от там повече от 4 години без проблеми. Предполагам, че може да съм от " щастливците", на които им пращат развалени неща, защото се оплаках веднъж, че ми пратиха сирене с мухъл. Оттогава не съм получила една нормална поръчка и започнах да купувам от www.sofiausa.com.

# 10
  • Мнения: 964
Тандори този сайт така и не го знаех,а магазинът им е срещу, нас много приатни хора,достават ми бебешките списания от БГ и редовно си чета 9Месеца и Моето бебе и аз.

# 11
  • Мнения: 884
Аз от тях си купих гювеч и дойде цял за разлика от многобройните ми опити да си донеса от бг без да го счупя  Laughing

# 12
  • Мнения: 39
Аз да кажа за www.bgmagazin.com. Доставка на торти, цветя, картички за БГ....Както и пращане на пари за БГ само срещу 15 долара независимо от сумата. Изключително културни и приятни хора и безупречни в бизнеса.

# 13
  • Мнения: 39
Забравих да спомена www.parrotcoffee.com
Най-евтино ми се струва до сега. Доставят от New York.

Общи условия

Активация на акаунт