помогнете със съвет .....

  • 539
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
майчета ,ние май от вчера сме с разстройство.Храним се с Нутрилон Омнео 1 и пием сокчета от ябълка и морков.Досега нямаше проблем ,но от вчера е акал 4 пъти.
Какво да му дам?
Как да му направя оризова водичка ......за възрастни знам ,ама за бебече ????? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
На първо време спри сокчетата.Аз също съм захранила рано,но след като има разтройство,сокчетата ще дразнят стомахчето.Оризова водасе прави като за голям човек-аз лично варя една лъжица ориз в около 300 грама вода.
Четири изхождания на ден не са много,но ако се увеличат идете на лекар-малки сте и едно разстройство не е безобидно. Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
4 пъти на ден за толкова малко бебче изобщо не са много.Дребния все още от време на време ходи по толкова,че и повече пъти.Не съди от това че имате разстройство,а от консистенцията на акото Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 042
4 пъти на ден за толкова малко бебче изобщо не са много.Дребния все още от време на време ходи по толкова,че и повече пъти.Не съди от това че имате разстройство,а от консистенцията на акото Simple Smile
Peace Peace Peace

Синът ми, който вече е голям също се случва да ходи по някоолко пъти на ден понякога, но определено няма разстройство. Важна е консистенцията на акото. Peace

# 4
  • Мнения: 878
ами рядко е ,и не е зелено както е по-принцип от Омнеото ,ами е жълто-зелено

# 5
  • Мнения: 1 037
Както са ти казали другите момичета,спри сокчетата за известно време.Те дразнят стомаха,но по-добре сподели притесненията си с педиатъра си.Успех!

# 6
На вашите месеци ние акахме по 6 пъти на ден-дни наред!  щипка СУХ ДЖОДЖАН запари с 150мл вода,дай го вместо вода.Ще се оправи не се безпокой.Успех!

# 7
  • Мнения: 52
В повечето книги пише /пък и педитата казват/ че е нормално за 24 часа да се ака от 3 до 8 пъти. Дъщеря ми ходи по 4-5 пъти за денонощие и всичко си и е ок  Peace
Не мисля че има за какво да се притесняваш.

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Какво разтройство  Joy, моя син на вашата възраст акаше след всяко ядене, демек 6 пъти на ден  Grinning

# 9
  • Мнения: 878
да де, ама той е на Nutrilon Omneo и акото му е зелено, а сега ми е жълтеникаво ......... newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 22:51 от Vivi

# 10
  • Мнения: 1 410
Може цвета на акото да се променя и от сокчето. Спря ли соковете?

# 11
  • Мнения: 2 936
не се притеснявай,това е от сокчето-все пак има морков той боядисва...и 4-пъти е съвсем нормално.изчакай с оризовата вода да не го запечеш.и аз знам че до 6-7 пъти е нормално.

# 12
  • Мнения: 878
сега от два дни му давам  лечебна Милупа и после постепенно ще се захранваме с обикновен Нутрилон .....да видим.Педито така каза.
Много пъшка милият като ака  Sad .....направо като дърт дядо е .
Сокчетата още след първото рядко и оранжево ако ги спрях.
Май ще изчакаме с пюретата до 4 месец......

# 13
  • Мнения: 52
Аз пюренце дадох чак средата на 4-тия месец... а сокчета средата на 3-тия. Според мен е раничко, недей да бързаш  Wink
Има време да яде пюрета  Simple Smile
И нашето ако е зелено от Омнеото... може би е нормално Rolling Eyes
Дано всичко да е наред вече при вас

Общи условия

Активация на акаунт