имаме хемангиом! помогнете!

  • 2 270
  • 4
  •   1
Отговори
дъщеря ми има хемангиом, обаче той не намалява както ни каза лекарката. моля ви ако някой е решил този проблем да ни каже как. много искам да ми препоръчате добър кожен лекар или хирург. не знам при кой да я заведа. благодаря ви предварително.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Не си написала колко е голямо детето!! Моите щерка и се появиха две хемангиомчета на 1 мес. и до втория станаха много големи. Оперирахме ги вси4ко мина ок. Сега даже белезите по4ти не ли4ат. Чела съм 4е към днешна дата лекарите съветват да не се оперират, но е трудно да решиш сам. Така 4е консултираи се с лекар!!!

# 2
малката е на седем месеца и педиатара ни беше казал че към шестия месец ще  почне да избледнява но петното става все по голямо и грапаво, а отняколко дни в средата му започна да потъмнява. затова искам да се консултирам с добър лекар, а не знам при кой да я заведа и затова искам ако някой е доволен да ми препоръча

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Виж ТАЗИ ТЕМА е много подробна. Мисля, че ще ти е полезна информацията.

  Ето и още една:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83568.0

# 4
  • София
  • Мнения: 311
И моята дъщеря, която е на 7 месеца, има хемангиом на коляното. И на нас лекарката ни беше казала, че до шестия месец ще расте и след това трябва да спре, а можело дори да изчезне. За сега си стои и никакви признаци на минаване. Знам, че имало възможност за кортикостероидно лечение, но аз съм малко резервирана към това. Ако намериш добър лекар се обади! На мене ми препоръчаха д-р Пешева, тел. 9835063, но не съм предприела мерки още.

Общи условия

Активация на акаунт