Носят ли децата ви слънчеви очила?

  • 4 285
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 332
Това ми е въпроса. Аз самата съм привърженик на слънчевите очила, но не на такива от уличните сергии, а на купените от фирмен магазин. От много време - поне от 2 лета, искам да купя на щерка ни, засега съм се ориентирала към "Полароид" - като оптимално съотношение цена-качество. Моля ви, ако отговорите с "Да" в анкетата да пишете какви детски очила ползвате Simple Smile.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Не. може би защото на мен слънцето не ми пречи, а очилата откровенно ме дразнят. Пък и тя не е искала. Освен това е доста "подскачаща" и бих се страхувала да не ги счупи /от гледна точка на нейната безопасност/. А и ако й купя очила ще са маркови, а като знам колко разпиляна и безотговорна към вещите си е, е все една да си хвърля парите на вятъра - до една седмица очилата ще са загубини или счупени или в най-добрият случай - забравени и забутани в някой шкаф.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Носи очила от миналата зима- Чико с UV защита........Не знаех, че има детски на Polaroid......

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
опитвам се да го науча, 3ащото е сьс сини очи като мойте, а мен ме болят очите от сльнцето, ако сьм бе3 очила....но 3а сега нямам много голям успех Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 967
Моят син не нови очила - не търпи нищо на главата си - в това число шапки, очила и т.н. Close
По принцип съм за слънчевите очила - но да са оригинални - ментетата от срегиите само вреда носят.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 744
Дияна носи. Сега за лятото ще й купя някакви хубави.
Мен лично слънцето много ме дразни, и без очила не мога. Дияна също мрънка от време на време.

Не знам до колко е вярно това за светлите и тъмните очи, светлите по-лесно се "осветявали". Аз съм със зелени. На море и планина без очила не мога. Ако съм без очила после съм като електроженист в очите. Дияна е същата.

# 6
  • Мнения: 1 645
Не съм отговорила защото още не сме купили,но днес сигурно малкият дзвер ще се сдобие със очила на Полароид.
Иначе много обича да ги носи,страшно много се кефи,и това ме радва.
Пробвах му на Чико ,обикаля с тях доста време в магазина,но не ми допадна извивката на рамката,някакси не са я урдисали,и му сплесква ушите.

# 7
  • Мнения: 2 818
Има очила и ги носи, когато поиска. Очилата са на Чико, полароидни. Аз лично не мога много много без слънчеви очила... та и купих и на нея още миналата пролет, но тя май предпочита шапки, които й пазят....

# 8
  • Мнения: 2 332
Не съм отговорила защото още не сме купили,но днес сигурно малкият дзвер ще се сдобие със очила на Полароид.
Моля те после пиши горе-долу на какви цени са детските - аз имам представа само от очилата за възрастни.
Не знам до колко е вярно това за светлите и тъмните очи, светлите по-лесно се "осветявали". Аз съм със зелени. На море и планина без очила не мога. Ако съм без очила после съм като електроженист в очите. Дияна е същата.
Определено е вярно, че хората със светли очи са по-чувствителни отколкото тези с тъмни. Аз и Йоана сме с тъмни, обаче така съм свикнала с очилата, че ако съм без тях едвам си отварям очите...

# 9
  • Мнения: 1 645
Роси , непремено ще пиша,но баща ми днеска е ходил до магазина и най - скъпите детски очила са били по 35лв Shocked Shocked Shocked

# 10
  • Мнения: 2 332
Роси , непремено ще пиша,но баща ми днеска е ходил до магазина и най - скъпите детски очила са били по 35лв Shocked Shocked Shocked
Супер, и аз се надявах да са под 40лв. Simple Smile Пък дано да не се различават у наше село цените от при вас  Laughing.

# 11
  • Мнения: 369
Първите очила които имахме ни се паднаха от лъки-бой , и тя 3-4 дни не ги сваляще от очите си . Shocked Аз очаквах че ще я дразнят но уви не . newsm78    Та затова с таткото решихме да и купим истински детски на Полароид за 38лв. Да се надявам че си заслужават парите Thinking

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Зеленооки са идвете, но Дени носи "истински" очила. Малката нещо се опъва, но ще свикне.

# 13
  • Мнения: 2 332
Първите очила които имахме ни се паднаха от лъки-бой , и тя 3-4 дни не ги сваляще от очите си . Shocked Аз очаквах че ще я дразнят но уви не . newsm78    Та затова с таткото решихме да и купим истински детски на Полароид за 38лв. Да се надявам че си заслужават парите Thinking
Имам Полароид от 6 години почти - повярвай ми, заслужават си парите, многократно си изплатиха цената. Е, сега искам нови, не знам дали ще стане, но поне Йоана мисля ще я огрее Wink.

# 14
  • Мнения: 352
Да! Детските Polaroid са много добри!

Общи условия

Активация на акаунт