не иска да яде...

  • 378
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 966
Значи от два дни малкия прави номера.Не иска да яде...Преди два три дни огладняваше на 2 часа и нещо,а сега минават 3,4 и пак не иска да яде.Вчера се хранихме със сушуара,като го пусна някак захапваше..и така постоянно включен беше.Но днес и това не помага.Отделно през по голямото време мрънка...А никога преди не е мрънкал така.През нощта си спи до 9 сутрин.
Мислих да не са зъбките.Може ли от тях да губи апетит?
Сега лекарката каза да му намажем венеца с гел и после да му дадем.Ако било от зъбите щял да яде,ако не -друг бил проблема.
И така-ако и сега не иска да яде,ще му цедя в шише-и от там.Но по този начин ме е страх да не го отбия...
Какво ще ми предложите? Praynig

# 1
  • Мнения: 1 547
На мен по-скоро ми прилича на стачка. Пробвай да го кърмиш докато е сънен и в затъмнена, тиха стая, за да не се разсейва. Едва ли се отбива. В Библиотеката има доста материали по въпроса.
Не мисля, че от зъби ще отказва да суче. По-скоро ще виси непрекъснато на гърда, отколкото да отказва изобщо.
Стискам ви палци бързо да се справите с проблема!  Hug

# 2
Моите бебета няколко дни бяха така - направо ме изплашиха. Започнаха да не ядат по 5-6 часа през деня каквото и да правя. Но установих, че е най-добре да изчакаш - все ще огладнее и ще яде.....
Аз ги изчаквах да огладнеят хубаво и спрях да ги насилвам - проблема за няколко дни мина.

# 3
  • Мнения: 3 760
И аз ти препоръчвам да изчакаш да огладнее. Ние така един ден направихме 2 паузи по 5-6 часа с минимум цокване между тях  #Crazy Но след два дни се нормализираха нещата.
Или е кърмаческа стачка, или зъбки. Или и двете!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
благодаря ви момичета,
но за сега нещата се нормализираха...

Общи условия

Активация на акаунт