Още една диета.... без диета

  • 1 441
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Хайде и аз да кажа един начин за отслабване, казан на една моя приятелка от лекар.
Значи - вземат се кг. които тежи човек в момента, умножават се по 3 и се пие толкова вода на ден, като се разделя на 6 приема - по 2 на всяко хранене.
Например:
Ако тежа 60кг., умножавам ги по 3 =>60 х 3 = 180
Значи на ден се пият по 1800мл. вода /по възможност - минерална/, като в нея се слагат 3гр. обикновена сол и водата се разделя на 6 приема през деня - сутрин, обед и вечер - преди и след хранене. Храненето е нормално.
Решила съм да я пробвам.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък ще пробвам безсолна диета Laughing Казват, че резултатът е много добър за линията, за кожата, и за здравето въобще Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 934
Интересно!

# 3
  • Мнения: 1 080
Хайде и аз да кажа един начин за отслабване, казан на една моя приятелка от лекар.
Значи - вземат се кг. които тежи човек в момента, умножават се по 3 и се пие толкова вода на ден, като се разделя на 6 приема - по 2 на всяко хранене.
Например:
Ако тежа 60кг., умножавам ги по 3 =>60 х 3 = 180
Значи на ден се пият по 1800мл. вода /по възможност - минерална/, като в нея се слагат 3гр. обикновена сол и водата се разделя на 6 приема през деня - сутрин, обед и вечер - преди и след хранене. Храненето е нормално.
Решила съм да я пробвам.


Аз го направих,но не постигнах ефект на отслабване, но се чувствах много добре, освен досадното чувство,че постоянно се наливах с вода  Grinning. Идеята е,че солената вода помага на клетките да се регенерират и да се засили обмена на веществата или поне така пишеше в тази статия, която прочетох(извадена от някакъв вестник от типа лечител). Цяла книга има написана по темата ,това беше статия писана от човек с наднормено тегло,който е решил да се подложи на това,но според мен трябва и някаква диетка допълнително,за да има ефекта на отслабването.....

# 4
  • Мнения: 5 647
Интересно.  Thinking А задължително ли е точно толкова вода, колкото е по изчисления. Нито повече нито по-малко, така ли?

# 5
  • Мнения: 910
Много интересно Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Сол и отслабване? newsm78

# 7
  • Мнения: 217
Водата хубаво,ама тая сол нещо не се връзва Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 814
Наистина е странно. За първи път чувам такова нещо #Crazy.

# 9
  • Мнения: 218
Ами аз по принцип пия поне по два литра вода на ден, без сол... и отслабващ ефект- никакъв Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 274
Солта пречи на водата да се просмуква през лигавицата и да се изхвърля като урина и я насочва (ако така може да се каже) към червата... Т.е. това е вид пречистване на организма, на червата по-скоро...
Има такъв тибетски метод за изчистване на организма от токсините, но той се прави  като изпиеш последователно няколко чаши солена вода, в продължение на около час...Има  и други подробности, но няма да розводнявам темата.

# 11
  • Мнения: 479
Солта пречи на водата да се просмуква през лигавицата и да се изхвърля като урина и я насочва (ако така може да се каже) към червата... Т.е. това е вид пречистване на организма, на червата по-скоро...
Има такъв тибетски метод за изчистване на организма от токсините, но той се прави  като изпиеш последователно няколко чаши солена вода, в продължение на около час...Има  и други подробности, но няма да розводнявам темата.

Да, това е не само диета, а вид прочистване на организма, при което би трябвало обмяната на веществата да се регулира.

# 12
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
А сега де !  Thinking Сол и отслабване , хвърлихте ме в тъч ! newsm78

# 13
  • Мнения: 5 475

и мен нещо ме съмнява...не се ли вдига кръвното налягане?  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 080
Ами аз, ако имах високо кръвно първо бих се консултирала с лекар,макар да човекът от статията, за която споменах по-горе е страдал и от високо кръвно,а не е имал проблем. Може пък и на кръвното добре да влияе, знае ли човек.

Общи условия

Активация на акаунт