Chevrolet AVEO с 4 врати?

  • 2 847
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Здравейте!
Мислим да си купим нова кола, но се колебаем между Шкода, Шевролет и Ситроен. Има ли някой от вас, който да знае нещо за новия шевролет aveo с 4 врати. Иска ми се да чуя отзиви! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 663
Aз за шевролета не мога да ти дам инфо,но за другите 2 мога и то компетентно и от опит!Интересувам се доста от коли, а съм карак доста коли и то все скъпи(казвам това,не за да се изтъкна, да подчертая по-горното)
Когато излезе ситроен C5 баща ми мнбого си го хареса и си купи такъв-още докото беше в гаранция смени всичко по окачването,а след това още какво ли не.Новите ситроени не са лоши.но просто не стават за нашите пътища грам.много са нежни.
За шкодата(октавия) мога да кажа само-ПЕРФЕКТЕН АВТОМОБИЛ!!!!
Преди години жавеех в чехия и искахме да си купим кола,коята да не бие на очи(когато колата там  е хубава и е с номера на временно пребиваващ много често бива разбита,а и започват едни приказки -кой си с какво се занимаваш и т.н.)та решихме да вземем чисто ново  шкода.Останахме много доволни от този автомобил,карахме колата една година, върнахме я на продавача доплатихме и взехме нова-комби 4х4.Вече я имаме 6 години и не е ,мръднала.Сменяли сме обичайните неща-накладки, масло и филтри!Сега отново ще взимаме нова,пак комби 4х4.

В едно съм сигурна,че ако купите шкода никак няма да съжалявате
каквото и да решите -успех

# 2
  • Мнения: 4 418
От трите марки съм за Шкода.Иначе шевролет е новото име на Деу,но се продава от вносителите на Опел,висок разход на гориво,скъпи части ,твърда возия и бързо се радрънква..
Аз съм за японска кола ,но от тия 3 по-добре Шкода.

Общи условия

Активация на акаунт