трайно извиване на мигли

  • 811
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Здравейте,чували ли сте за начин на трайно извиване на мигли(в салони за красота).
Мисля ,че някъде по списанията съм срещала реклами за такива процедури.

# 1
  • Мнения: 5 140
За първи път чувам, но може и да има.
Аз си ги извивам с онзи странен уред за извиване на мигли.

# 2
  • Мнения: 5 317
Виж в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=4f153af468f5ea1894f4 … c=22437.msg440132

Аз също си ги извивам с миглоизвивачка.

# 3
На мен също ми омръзна миглоизвивачката и преди месец си ги извих трайно. Процедурата е час и струва 20 лв. Ефекта е видим, но самата процедура беше доста неприятна. Просто няма да го повторя. На клепача залепят гумена ролка и нанасят гел(мирише на къдрин).След това го изтриват и слагат друг. Накрая отлепят...
  ooooh!  и готово. Обаче губиш някоя и друга мигла, а при мен се възпалиха и очите. Процедурата се прави в козметични салони

# 4
  • Мнения: 3 164
малко извън темата, но да ви попитам за спиралата, обикновена ли използвате или водоустойчива newsm78 аз също си извивам миглите, но ползвам само водоустойчива, от обикновените миглите ми се изправят след 5мин.  Cry

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

В темата която е посочила brianna, съм писала за моя личен опит.
Трайността на извиването на миглите - няма месец и половина, а ефекта е почити невидим Wink

# 6
  • Мнения: 5 317
малко извън темата, но да ви попитам за спиралата, обикновена ли използвате или водоустойчива newsm78 аз също си извивам миглите, но ползвам само водоустойчива, от обикновените миглите ми се изправят след 5мин.  Cry
Шони,аз използвам "обикновена"  спирала и миглите ми стоят извити,докато не махна спиралата.

# 7
  • Мнения: 472
В Бургас са правили в един салон мисля че се казва "Ванеса" на улица "Лермонтов",но козметичката излязла в майчинство.Знаете ли друг салон в който се прави тази процедура(в Бургас имам предвид)

# 8
  • Мнения: 3 248
Не ми се струва здравословно (за миглите) и не бих пробвала! Naughty Приятелка си беше правила такова нещо, но освен че й изпопадаха мигълките...ефекта (бих казала видим) трая не повече от 2-3 седмици! Stop

# 9
  • Мнения: 3 164
малко извън темата, но да ви попитам за спиралата, обикновена ли използвате или водоустойчива newsm78 аз също си извивам миглите, но ползвам само водоустойчива, от обикновените миглите ми се изправят след 5мин.  Cry
Шони,аз използвам "обикновена"  спирала и миглите ми стоят извити,докато не махна спиралата.

каква марка спирали ползваш? сподели, моля  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт