Цветни спирали за очи

  • 2 628
  • 45
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв цвят спирала използвате най-често

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 5 313
Може да гласувате с три опции.


Аз обичам да експерементирам и си слагам всякакви цветове.Ако излизам вечер задължително залагам на черната.
Кажете и от коя марка цветни спирали сте доволни.Търся си хубаво маслено зелено,но не намирам. Crossing Arms

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 00:23 от brianna

# 1
  • Мнения: 1 793
Само черна ползвам и затова не мога да ти дам съвет за марка цветна спирала.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ползвам предимно черни. Обичам обаче и кафеви и сини. Имам и зелена (светла е не е твоя цвят) която ползвам значително рядко. Цветните ми са на Ейвън и Класик, доволна съм  Peace. Очите обаче са ми тъмни и когато съм със светла спирала за да не ми се губи контура на окото първо слагам черна спирала на горните мигли и после повтарям с цветната, но не от основата, а малко по-горе и се получава добре. На долните мигли слагам само цветна спирала. Ми това е ....

# 3
  • Мнения: 5 313
ползвам предимно черни. Обичам обаче и кафеви и сини. Имам и зелена (светла е не е твоя цвят) която ползвам значително рядко. Цветните ми са на Ейвън и Класик, доволна съм  Peace. Очите обаче са ми тъмни и когато съм със светла спирала за да не ми се губи контура на окото първо слагам черна спирала на горните мигли и после повтарям с цветната, но не от основата, а малко по-горе и се получава добре. На долните мигли слагам само цветна спирала. Ми това е ....
Янче,идеята е добра.Още утре ще пробвам,нищо,че очите ми са светли.
Спиралите на Ейвън и Класик светло или тъмно сини са?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Предимно черна, понякога и кафява

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
леле........ как ще ти го обясня  Laughing виж на аватара на детето пантофа - нещо такова ..... такъв цвят е Класика, Ейвън е малко по-тъмна. С черно отдолу обаче само в профил ми личи, че е цветна. Зелената е на Ейвън водоустойчивата. Води се тюркоаз и е много ярко зелено, но на мен ми се струва че не ми подхожда особенно  newsm78 (иначе цвета е много приятен, виолетовата водоустойчива силно бие на кафяво и почти не и личи какъв цвят е Crossing Arms)

# 6
  • Мнения: 5 313
леле........ как ще ти го обясня  Laughing виж на аватара на детето пантофа - нещо такова ..... такъв цвят е Класика, Ейвън е малко по-тъмна. С черно отдолу обаче само в профил ми личи, че е цветна. Зелената е на Ейвън водоустойчивата. Води се тюркоаз и е много ярко зелено, но на мен ми се струва че не ми подхожда особенно  newsm78 (иначе цвета е много приятен, виолетовата водоустойчива силно бие на кафяво и почти не и личи какъв цвят е Crossing Arms)
Аз на това му казвам турско синьо и много ми харесва.Утре отивам да проверя има ли такава спирала.Мерси.  bouquet Обяснениети бяше яко.Grinning

# 7
  • Мнения: 2 142
Ползвам спирала, ежедневно. в зависимост от грима, дрехите и настроението ползвам цветните спирали. През зимата ползвам предимно черна, кафява, виолетова (лилава) или гранит (т.е няккъв нюанс на сиво, обикновенно Navy), но през лятото експериментирам смело ор тъмно синьо, до тъмно зелено през всички ярки тюркоазени нюанси, виолет, и дори оранж

# 8
  • Мнения: 7 430
Ползвам само черна, но сега ме жегнахте да си купя и зеленичка Wink

# 9
  • Мнения: 5 790
Само черна използвам. В една друга тема писах, че нещо не съм доволна от Volume Express на Мейбълин. Сега използвам една на Орифлейм, доста по-добре изглежда.

# 10
  • Мнения: 2 567
Черна и кафява. Доволна съм от Л'Ореал и Ив Роше  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 934
Само черна ползвам и затова не мога да ти дам съвет за марка цветна спирала.

И аз.

# 12
  • Мнения: 236
аз пък ползвам зелена -някаква българска и съм супер Mr. Green доволна.

# 13
  • Мнения: 6 869
Ей, хубаво ме подсетихте да си взема и някоя цветна. Аз по принцип черна ползвам. Преди имах една страхотна лилава и нея съм си слагала понякога...и май и синьо нещо имах по едно време. Но като попадна на цветни спирали ще се позагледам определено за нещо по-веселко.

# 14
  • София
  • Мнения: 587
Ползвам предимно черна,имам и една кафява или по точно златиста на Ейвън,но както е казала Яна (2 в 1) под нея слагам черна и седи доста добре. newsm03
Провокирана от темата се замислям сериозно дали да не си взема една зеленичка да пробвам дали ще ми отива 4470

Общи условия

Активация на акаунт