Слънцезащитни продукти и за ханша след раждането

  • 608
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 437
Мили мами,
Моля ви да ми препоръчате слънцезащитно мляко или кремче, което да е подходящо за бебе на 28 дни. И още един въпрос - кога ви се прибра ханша след раждането и върнаха ли ви се старите мерки? На мен корема ми се прибра, но ханша още не и се чудя дали изобщо ще се прибере.
Благодаря ви, целувки на вашите слънчица Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 723
За бебо пробвай слънцезщитните млека или спрейове на Бюбхен, но първо погледни какво им пише-мисля,че стават за толкова малки бебета.
А за ханша не се притеснявай-на мен също коремът ми се беше прибрал почти веднага, но ханшът чак след 4 месеца...Диети,спорт и всичко си дойде на мястото.Прибира се,не се притеснявай,само имай търпение!

# 2
  • Торонто
  • Мнения: 837
Тазовата кост може да се прибира в период до 1 год. след раждането.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Преди малко четох че слънцезащитните продукти били за бебета над 6 месеца,затова чети листовките ,може и да има за по-малки бебенца.
Аз вече си свалих качените килограми,но в някой от дънките си не влизам,което ще рече че още не са се прибрали.За сведение още не спортувам нищо.

# 4
  • Мнения: 5 299
О6те не съм купувала слънцеза6титен крем, но смятам да взема на 4ИКО. А за мерките след раждане, то аз не съм най_добрия пример, ама о6те не съм си ги върнала. Много зависи и от теб самата, и от организма ти. Peace

# 5
  • Мнения: 351
Аз вчера му купих на Avene с фактор 50. Препоръчаха ми го в аптеката. Казаха, че за най-малките бебета трябва най-високия фактор /много ясно/. Кремът е за алергични и свръхчувствителни кожи.

# 6
  • Мнения: 27 524
И аз исках да купя за малкия слънцезащитен крем. Гледах на Ла Рош, на Авен, на Виши, но.... на всичките изрично е указано, че са за деца над 3 години и дете под 3 да не се излага на слънце и, че продуктите им не стават под тази възраст.  Thinking

# 7
  • Мнения: 817
Ами нашия е на Поупина ,но да ви кажа не съм чела за каква възраст е препоръчителен.биляна е на 6 месеца ,мажа я от около месец вече и нищо и няма Laughing
След първото раждане ,си излезнах от болницата с дънки купени преди да забременея ,сега е малко по- сложно ,но пък не и невъзможно.....Имай търпение всичко си идва на мястото Sunglasses

# 8
  • Мнения: 35 892
ханшът също може да си го мажеш със слънчезащитни продукти  hahaha

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=93484.0;all

# 9
  • Мнения: 5 622
Боже..помислих, че искахш слънцезащитни продукти ЗА ХАНША си  Crazy

За бебе на 28 дни, въобще не е препоръчително да е на слънце, такова, което е на плажа говоря...иначе за разходки е друго.

Ползвай най-високия фактор. Май 30 беше  ooooh!

Ханша, или таза, се прибира по различно време при различните жени. Моят никога не е бил особено широк.Нито преди забременяване и раждане, нито след това.

# 10
  • Мнения: 351
Днес бяхме при педито и тя официално даде разрешението си за използването на кремчето на Avene /с ударение на първото "е"/. Не Avent /аз преди си мислех че е едно и също, но с правописни грешки ooooh!/ Laughing. И разбира се че не става въпрос за плажове, a просто като допълнителна защита при разходките Naughty.

# 11
  • Мнения: 2 531
Боже..помислих, че искахш слънцезащитни продукти ЗА ХАНША си  Crazy
 Joy
За бебе на 28 дни, въобще не е препоръчително да е на слънце, такова, което е на плажа говоря...иначе за разходки е друго.


И аз така  си помислих

 все се каня да попитам ЗАЩО ЩЕ МАЖЕТЕ ДЕЦАТА СИ КАТО СА НАВЪН newsm78

Аз ни съм мазала сина си никога на разходка, беба е родена лятото - също ни съм я мазала. Та нали децата не бива да стоят на слънце, а шарената сянка е полезна за вит. Д newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 212
За слънцезащитните продукти незнам-и аз в момента съм пред дилема какво да купя,защото моят бебчо е много беличък и когато ми се наложи да го извадя от количката се притеснявам от слънцето!
За ханша-при мен корема се прибра почти веднага след раждането,въпреки че беше второ!Около 3 месеца по-късно бях на килограмите преди да забременея,въпреки че кърмих!А самите кости на ханша ми се прибраха някъде 5 мес. след раждането!По принцип ходя с тесни дънки с ниска талия и можех да ги обличам едва тогава.Диети и упражнения не съм правила! Flutter

# 13
  • Мнения: 4 358
Слънцезащитното кремче за деца трябва да има физичен, а не химичен фактор. Кремчето на Eucerin специално за малки деца отговаря на това условие - ето как изглежда. Търсих тестер, но имаше само за обикновения крем против слънце фактор 25. Мацнах с него дечурлигата, понася им добре и ще купя детския. Цената е малко над 20 лв., има го в аптеките.
Деца под една годинка не е хубаво да се излагат на преки слънчеви лъчи, независимо с какво са намазани.

Общи условия

Активация на акаунт