За Великден получих подарък - книжка за близнаци написана от наша мама!

  • 2 309
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
 Моето маме ми подари сладко малко книжле за възпитанието на "двойката скул" Laughing И каква беше изненадата ми когато прочетох, че авторката има близнаци на име Златин и Йоана Wink Не мисля,че греша - нашата Divana е написала книга!  bouquet Браво на нея и благодаря за забавното и сладко поднесено четиво Hug

# 1
  • Мнения: 134
А как се казва книжката?
Браво на Дивана, макар че не я познаваме :0))

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 6 549
М даааааааа, аз отдавна изчетох книгата и я "разкрих", ма чаках сама да си признае Mr. Green  Mr. Green Mr. Green. Много полезно и интересно четиво !  Hug

# 4
  • Мнения: 4 965
М даааааааа, аз отдавна изчетох книгата и я "разкрих", ма чаках сама да си признае Mr. Green  Mr. Green Mr. Green. Много полезно и интересно четиво !  Hug

Хи-хи, аз също.
Даже й казах преди време, а тя май се притесни от това.
Книжката наистина ми хареса, а и така почвам да се подготвям за това, което тепърва ме чака (аз все си мисля, че страшното е останало назад, а то друго излиза  Laughing).
Sunglasses

# 5
  • Мнения: 137
Книжката е много полезна и интересна! Браво на писателката  bouquet
Аз си я купих отдавна, но мисля, че в бъдеще ще ми е от полза.

# 6
  • Мнения: 138
мда, докато се наканя, някой ме изпреварил с книгата. ще си я купя и прочета. а къде я продават, знаете ли?

# 7
  • Мнения: 137
Аз моята си я поръчах по Интернет, по-нагоре Kremi е дала хубав линк, виж го! А можеш да питаш и по книжарниците, аз лично все не я намирах, затова и прибегнах да електронната търговия Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 013
 Embarassed Embarassed Embarassed Признавам си без бой! Благодаря за хубавите думи! Далеч нямам претенции да съм казала много... Нито пък, че всичко е истина от последна инстанция! Но ще се радвам, ако някой намери нещо полезно в туй набързо натракано писание...

# 9
  • Мнения: 964
И аз я имам донесоха ми я от БГ още преди да родя.
Дивана мерси за инфото,да знаем какво ни чака като оотраснат малко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 10
  • Мнения: 79
А някой знае ли за колко дни  доставят книжката ако е поръчана по електронен път? И цената с доставката наистина ли е 5.75. Мерси.

# 11
  • Мнения: 137
Ами наистина ще е толкова 4.25 за книгата + 1.50 за доставката. А доставката става в рамките на няколко дни, може и още на следващия ден, но те ще ти се обадят, за да уточните получаването.

# 12
  • Мнения: 4 458
Embarassed Embarassed Embarassed Признавам си без бой!

Еййй, кога я писа и кога я издаде тази книга? Леле как лети времето.....

Браво на теб.

За съжеление няма как да я прочета, но ще се доверя на мамите и ще те похваля без да съм чела

# 13
  • Мнения: 138
а авторката и тя ли е близначка или от опита на децата си пише? 1crib много ми хареса тоз емотикон:)

# 14
  • Мнения: 2 084
з малко трудно се разбирам с тази машина, но ще се опитам да си поръчам книгата.
Няма ли кошарка с две слънчица?

Общи условия

Активация на акаунт