Имам въпроси!

  • 419
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
Дъщеря ми от няколко дни отказва вечер АМ, то и без това само тогава остана, обаче от 210 мл. изпива половината и край - повече не иска.
Да уточня млякото й е Милумил и когато навърши 8 месеца минахме на  Милумил3, не знам дали има връзка, обаче с другите не е правила така.


А другите, като закуската, която е попара най-често, обяд и следобедна закуска са от детската кухня, ги яде и то с голямо удоволствие.

На какво може да се дължи това и мога ли да й давам нещо друго за вечеря и не е ли рано да спрем АМ?

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 11:13 от Toni4ka

# 1
  • Мнения: 4 978
Според педиатрите е възможно смяната на млякото да влияе, даже детето и да откаже млякото.
При вас марката е същата, но може да има разлика във вкуса - опитай двете млека и виж дали е така.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Рано ви е за спиране на АМ  Rolling Eyes
Смени марката или слагай АМ във всяко ядене в което би могла да го пробуташ  Grinning

# 3
  • Мнения: 5 790
Вики ги прави и тя тези номера при смяната на млякото. Особено като сменихме от Фризо 2 на Фризо 3. Сега смесвам двата вида и така пие. Чисто Фризо 3 отказва. Може наистина да е от смяната на млякото, може да не й допада вкуса на новото, ако е ароматизирано, напр. Защо не опиташ с Милумил 2 да видиш дали няма да си изпие цялото или ще направи същото?

# 4
  • Мнения: 14 654
остави детето да пие токова мляко колкото му е вкусно,а ако не иска-не и давай.според мен когато едно дете отказва дадена храна си има причина за това и не бива да се насилва.моят син изведнъж отказа АМ , сега не пие никакво мляко и не го карам насила

# 5
  • Мнения: 140
Дъщеря ми още на 7 мес постепенно отказа самичка АМ,
мина на нощни каши или кисело мляко с бисквитки за вечеря.
За да компенсирам давах повече млечни храни - сирене или кашкавал, както и кисело мляко
Peace

# 6
  • Мнения: 3 042
Рано ви е за спиране на АМ  Rolling Eyes
Смени марката или слагай АМ във всяко ядене в което би могла да го пробуташ  Grinning


 Peace Peace Peace

И синът ми отдавна отказа да пие АМ, но аз не се отказах да му го пробутвам в храната и до днес си яде АМ/ вечер в супата ooooh! без проблем Peace/. И не мисля да спирам да му пробутвам АМ  до към 3г.Отделно си хапва млечни кремчета и други десерти съдържащи мляко. Също и сирене, кашкавал и извара.
Намери начин да даваш мляко. Без мляко на тази възраст не може.

# 7
  • Мнения: 7 831
Дъщеря ми още на 7 мес постепенно отказа самичка АМ,
мина на нощни каши или кисело мляко с бисквитки за вечеря.
За да компенсирам давах повече млечни храни - сирене или кашкавал, както и кисело мляко
Peace

Направих същото, моите и двамата колко 8-10 месец също категорично и окончателно отказаха АМ (всички марки които им предложих).

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
А може да е нещо временно. Ние сме на 8 месеца и сме на Аптамил. Преди известно време от вечерното мляко си изяждаше между 0 и 50%. Мислех, че ще се събужда гладен да си го яде, ама не. Помислих си, че почва да отказва АМ. Това продължи около 2 седмици. После пак почна да си го яде без проблем, идея нямам от какво. Може и при вас да е някакъв период newsm78

Общи условия

Активация на акаунт