От кога агнешко месо?

  • 817
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте,мами!Мога ли да дам на Алекс агнешко месо-домашно е?Майка ми го донесе от село,заклали едно младо агънце.

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз след 7-и ямесец започнах да давам месо и давам агнешко. Тук се препоръчва като едни от първите меса за захранване. В друга тема обаче четох, че заедно с рибата било силен алерген  Thinking, та ще получиш сигурно различни отговори. Проблеми не е имал от агнешкото, продължавам да си го давам.

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Руми яде за пръв път агнешко преди 1 мес. и получи разтройство.Скоро не мисля пак да й давам...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Когато Йоана беше на тази възраст, една моя приятелка редовно ни даваше домашно месо (агнешко, ярешко, телешко) и аз й правех пюретата основно с такова месо. Никога не е имала проблеми и добре й се отразяваше. Давай смело.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
след като въведох месото в менюто на мъника/ок 6ти месец/,гледам да има всякакъв вид,пилешко ,телещшко ,агнешко
Понася му много добре:)

# 5
  • Мнения: 680
ако си въвела месо може!

# 6
  • Мнения: 5 299
Az малко късно дадох агнеШко за сефте(към 10 м), но за6тото не се бях сетила по_рано. Мисля, 4е няма проблем да дадеШ.

# 7
  • Мнения: 1 489
И аз доста късно въведох агнешкото,но защото не се бях сетила за него.Не яде много често от него,но от него няма никакви странични реакции..

# 8
  • София
  • Мнения: 293
Аз също мисля, че няма проблем да му дадеш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт