Sandic или Денди?

  • 2 661
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Момичета, тъй-като отдавна не съм ходила по магазините, някой може ли да ми каже, къде има най-голям асортимент от модели гуменки на тези марки?

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Някъде по-назад имаше тема за маратонки на Бенетон. Там съм написала всички магазини на Сандик. Иначе голямо разнообразие имат и в сградата на София прес- там продават на едро и на дребно.

# 2
  • Мнения: 5 228
Голям избор на гуменки на Сандик има в едно магазинче за обувки на ъгъла на Янко Сакъзов и Асен Златаров, срещу парка Заимов.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
магазините на Сандик са:

София:
бул."Витоша" 139 /входа на юююЮжен парк/
бул."Екзарх Йосиф" 10 /зад Централни хали/
ул."Неофит Рилски" /до салон Висаж/
ул."Иван Шишман"41
бул."Витоша" 30
Варна:
бул."8-ми Приморски полк" 67-69
бул."Княз Борис 1"9
Пловдив:
ул."Железарска" 16А
ул."Бенковска" 6
Пазарджик:
ул."Търговска" 5
ул."Търговска" 25

# 4
  • Мнения: 2 142
Някъде по-назад имаше тема за маратонки на Бенетон. Там съм написала всички магазини на Сандик. Иначе голямо разнообразие имат и в сградата на София прес- там продават на едро и на дребно.

Благодаря ти, ще потърся тази тема. аз търсих, ама явно не както трябва с търсачката и нищо не ми излезе.   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 142
Трилиън, благодаря ти, не видях, че вече си ми копирала адресите!   bouquet

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Не знам какви обувчици търсиш но да предупредя всички мами които имат намерение да купуват от платнените обувки на Денди че номерацията им над 24 номер не е нов внос. Имат намаление за търговци на едро но са стари партиди.

# 7
  • Мнения: 2 142
Иска ми се да и взема обикновени платненчици за игра, а и миналата година и бях взимала едни много хубави, момичешки и материята им беше като мрежичка. Много ги харесвах, защото абсолютно няма начин да запарват дори в горещите дни. А иначе, моята буба е с много малко краче, но ти благодаря за информацията.

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Мишел, свирни ако намериш, защото и аз търся същите - къде за вкъщи, къде за пясъчника. Миналата година имаха много сладки моделчета, но сега нещо не виждам... Искам от тези тип цървулки. Ходих в магазина на Сандик на Шишман, нямаха нито един пролетен модел. Поглеждала ли си в магазинчето на Драгалевска, малко след площадката, по едни стълбички? Там имаха Денди преди, но не съм минавала скоро.
 Hug

# 9
  • Мнения: 2 142
Мишел, свирни ако намериш, защото и аз търся същите - къде за вкъщи, къде за пясъчника. Миналата година имаха много сладки моделчета, но сега нещо не виждам... Искам от тези тип цървулки. Ходих в магазина на Сандик на Шишман, нямаха нито един пролетен модел. Поглеждала ли си в магазинчето на Драгалевска, малко след площадката, по едни стълбички? Там имаха Денди преди, но не съм минавала скоро.
 Hug

В Лозенец, никъде- нищо. Обиколих го надлъж и на шир, или нямат модели или номера Crazy Някрая и взех два чифта, много сладки, и мекички, но на майната си!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 686
Магазин на Сандик има на ул. "Неофит Рилски" 34. Това е, като тръгнеш от Патриарха към Света Неделя, втората пряка в ляво. Магазина се намира на 10 метра от лявата страна. Имат най-вече момичешки модели.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 259
Момичета, досега рових в нета за марката Sandic, но нищо конкретно не ми излиза. Някой да знае за някакъв техен сайт? Прочетох само, че марката май била българска, но се шиели в Китай. Някой да знае нещо по въпроса? Мерси предварително!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Последните които купих миналата година бяха на Денди - много съм доволна от тях /Здрави и красиви/, но тази година нещо номерата не ни стават - 30 ни е малко , а 31 са ни много големи  Rolling Eyes
Май ще пробвам тези на Сандик. Някой знае ли работното време на този магазин на Неофит Рилски????

# 13
  • София
  • Мнения: 847
Последните които купих миналата година бяха на Денди - много съм доволна от тях /Здрави и красиви/, но тази година нещо номерата не ни стават - 30 ни е малко , а 31 са ни много големи  Rolling Eyes
Май ще пробвам тези на Сандик. Някой знае ли работното време на този магазин на Неофит Рилски????

От-до не знам, но със сигурност работи събота и неделя. Само че там миналата седмица имаше само на Барби и на Бенетон (китайски някакви). Голям избор на Денди видях в детския магазин за обувки, който е малко по-надолу по Витошка преди Солунска и Ливайс, ако се сещаш.

# 14
  • Мнения: 86
Аз лично му взех на Ники на Сандик, много са красиви, но ужасно му запарваха крачетата и бяха все мокри.

Общи условия

Активация на акаунт