Лъскава грива

  • 1 936
  • 29
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Абе гледам днес по Планета, тия Пайнерки много им лъскави бляскави косите.Някой има ли идея с какво се постига този ефект?

# 1
  • Мнения: 3 248
Преди да излезнат на екран, на интервю, на участие и на каквото се сетиш там - задължително посещават фризьор и гримьор. До колкото знам този блясък се дължи на спрей или лак за блясък - естествено от професионална серия! Аз ползва подобен на СЕРИ и съм що годе доволна, но мисля, че на Л'ореал да в пъти по-добри! Peace

# 2
  • Мнения: 131
Освен всички спрейове, лакове и т.н. много е важно и осветлението и прожекторите за да изглеждат така. А на мен една фризьорка ми каза, че този спрей за блясък е много вреден за косата.

# 3
  • Мнения: 182
Не не е вреден миличка!Лаковете,пяните и геловете са по-вредни.Даже е подходящ за много сухи коси,защото го омазнява леко.Но най-хубаво се вижда на права коса(или изправена).Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
А какъв е този спрей? на коя фирма е? newsm78

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Доколкото разбрах това е спрей за блясък и се слага преди да се фризира косата, така ли? Или на суха коса? newsm78

# 6
  • Мнения: 13 512
Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.

Аз от около година ползвам Техни арт Глос Контрол на Л'Ореал Професионел. Много съм доволна. Придава блясък без да омазнява,има и фиксиращ ефект.

# 7
  • Мнения: 13 512
Доколкото разбрах това е спрей за блясък и се слага преди да се фризира косата, така ли? Или на суха коса? newsm78
Слага се на суха коса-завършена  прическа.. пРИДАВА БЛЯСЪК И ФИКСИРА

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858

Това ли?
разкажи малко повече за серията Техни арт, нищо не съм ползвала от нея. Гледам че има и под серии...
въобще фен съм на Лореал профешънъл, затова ще чакам с нетърпение да ми отговориш Simple Smile

# 9
  • Мнения: 291
А от къде може да се купи този спрей за блясък и приблизително колко струва?

# 10
  • Мнения: 13 512

Това ли?
разкажи малко повече за серията Техни арт, нищо не съм ползвала от нея. Гледам че има и под серии...
въобще фен съм на Лореал профешънъл, затова ще чакам с нетърпение да ми отговориш Simple Smile
Да,точно това е. Не мога да ти разказвам за Професионел, защото не познавам всичките им продукти. От Техни Арт ползвам и съм доволна ,както казах от Глос-а  и  глината  Ахед Клей- нея я ползвах 2 години поне, но сега косата ми е дълга и ползвам  други продукти.
Може да се купи от салоните,които продават Л'Ореал. За София знам Кало, сигурно има и други. Цената му е 20 лева

# 11
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Предполагам е много икономично, като балсам ли е или спрей-течно?

# 12
  • Мнения: 13 512
Предполагам е много икономично, като балсам ли е или спрей-течно?
Икономично е - спрей, пръска се само повърхността на косата, все пак е  за блясък,който да се вижда

# 13
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Супер-ще си закупя!

# 14
  • Мнения: 7 914
В едно предаване  Опра беше казала:Жени не се стремете да изглеждате като звездите по слдната причина, и пусна  един клип колко хора се въртят около нея докато я подготвят за предаване...личен фризьор, гримьор и тн......+ хора за осветлението и тн и тн.. smile3521

Общи условия

Активация на акаунт