Най-добрите памперси??

  • 13 303
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 693
Скъпи майки,
Моля посъветвайте тези от нас, които за първи път ще имат бебчета коя марка памперси са най-добри съответно за новородено, за по-голямо ...  newsm78 Споделете вашия опит! По магазините има толкова много видове  #Crazy

# 1
  • Мнения: 959
От както се е родила Вики ползвам само Памперс и не съм имала никакъв промбем. Смятам и за напред да го използвам и да не си правя ескперименти с други видове и марки памперси. Hug

# 2
  • Мнения: 693
И аз си мислех че Памперс са най-добрите но 1 позната ми каза че били много дъблоки и имало някакви по-удобни

# 3
  • Мнения: 4 978
В началото ползвах Памперс, но бебка се подсичаше много яко и се изриваше. Не знам дали е алергична реакция или е просто по-чувствителна към някаква съставка. От месец минах на Huggies - харесват ми повече, по-мекички са, от тях не се зачервяваме и изпъпчваме. и не са много по-скъпи

# 4
  • София
  • Мнения: 11 654
За родилния дом купих Памперс 2-5 килограма!След това минах на 3-6 кг,а впоследствие на Либеро.Сега пак съм на Памперс!За мен това са най-добрите марки,с други не съм експериментирала!Успех и леко раждане!  bouquet

# 5
  • Мнения: 549
Памперс ползваме. Купували сме и Хъджис и Либеро, нямам оплаквания и от тях. На Памперс са удобни, защото са по-дълбоки - за момче - нали пишкат напред и нагоре  Grinning. За момиче - не знам! Joy

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
От Либеро съм най-доволна, Памперс му пропускаха

# 7
  • Мнения: X
Тук съм на Huggies.
В Бг ползваме само Либеро. Всичко останало съм опитвала - или се обрива, или пропускат.

# 8
  • София
  • Мнения: 377
За новородено - Памперс New Born - попиват доста добре, ползвахме и другите на Памперс, но от както пробвах Либеро съм много по-доволна - не изпускат, по-мекички са, с ластиче на гърба, по-широки от Памперс.

# 9
  • Мнения: 680
От Либеро съм най-доволна, Памперс му пропускаха


само либеро

# 10
  • Мнения: 670
Както е казала vilito^^^  САМО LIBERO

# 11
  • Мнения: 2 936
аз съм ползвала Памперс,Либеро,Хъджис-май първите са най-добре за новородено,но вече сме на памперс-гащи най-тънки и хубави са на ХЪДЖИС.тези на памперс и либеро не стуват-много са дебели

# 12
  • Мнения: 12
Huggies !!!!!! Най-добрите, поне за моето пораснало вече синче беше така.Не се е подсичал никога и никакви зачервявания!! Simple Smile

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 43 900
До сега ползваме само и единствено памперс и съм доволна от тях - засега поне не мисля да ги сменям.

Можеши да си пуснеш и една анкета защото мненията ще теглят в няколко посоки, така ще имаш по-точен резултат.

И един съвет - купи си от аптеката по няколко бройки от различните марки и тествай. Така ще откриеш най-добрата и подходяща марка памперси за самите вас Wink

Общи условия

Активация на акаунт