Питане

  • 452
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,
Имам дъщеря на 2 години. От повече от половин година ходи на ясла и то с удоволствие, до скоро. Но от известно време забелязвам,че детето се плаши от какво ли не, клоуни, шапки очила, дори и гълъби. А и почна да не иска да ходи на ясла - в началото беше само мрънкане, но от няколко дни са направо истерий, започващи още от ставане от сън. Междувременно аз се върнах на работа, като се прибирам не по рано от 19.30 ч. и не аз я взимам от ясла. Мислите ли, че промяната в нея се дължи на нещо в яслата или на това, че мен ме няма в къщи. Честно казано ми е много притеснено защото малкото ми, вечно усмихнато слънчице не е никак щастливо и на мен сърцето ми се къса.

# 1
  • Мнения: 190
Детето ти е достатъчно голямо, за да може да ти обясни защо не иска да ходи на ясла. Поговори с него и разбери какво го тревожи, ако не успееш - направи си една консултация с детски психолог. Само това мога да те посъветвам, но според мен има нещо в яслата или сестрите в нея, което я плаши, само трябва да разбереш дали е така. Дано да не е така.

# 2
  • Линдау
  • Мнения: 72
на една позната детето като тръгна на яслата, вдигаше температура, изобщо не яде, майката го премести в друга ясла - там му се отрази малко по добре, но с яденето пак е много зле. (за уточнение детето не беше злоядо, ядеше храната от кухнята-същата я даваха в яслата, и сега като го прибере майка от ясла  яде нормално)

Общи условия

Активация на акаунт