За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 53

  • 51 036
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 502
А на Пуфис-а какво му е? В смисъл - какво имате предвид под ''не му понасят''  newsm78 Аз взех от тях като за начало, защото бяха на промо, обаче като гледам с тях ще си караме, много ми харесват. С каката ползвах ДМ-ските бейбилов, и те са тънички и комфортни, но сега  излизат по-скъпи от пуфис. И да кажа, че
Скрит текст:
до днес в Е-маг има промоция на всичко, вкл. и памперси, в сряда поръчах - на много добра цена са, както и мокри кърпички Хъджис - чудесни са, ей сега ги пробвах

Не знам какво щях да правя без Хъджис. Нищо друго не ползвам и не възнамерявам.
А що се отнася до памперсите ползвам Либеро и едни немски - с марката на Кауфланд.

# 661
  • Мнения: 5 943
Еее, явно съм открила топлата вода  Laughing Ама наистина са много добри, те нямат нищо общо с другите кърпички, материята им е различна, ще ги пробвам и за бърсане на прах  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 2 502
Еее, явно съм открила топлата вода  Laughing Ама наистина са много добри, те нямат нищо общо с другите кърпички, материята им е различна, ще ги пробвам и за бърсане на прах  Mr. Green

Даааа, стават и за това, отработено е! Grinning
А материята е като някакъв текстил, не мислиш ли? Всички други са едни гадни, ароматизирани и пенливи някак си. Grinning

# 663
  • Мнения: 2 429
С Пуфис се събуждаме с червено дупе, това исках да кажа под не ни понасят. Нямам идея защо с някои памперси се зачервява така.Ние чистим първо само с тампончета с преварена вода, мием старателно веднага, подсушаваме дупе, проветряваме дупе, всеки път слагаме кремче и понякога и риванол. Ами само това ни спасява, за да не се зачервяваме. Пробвала съм толкова много варианти за почистване и при нас това работи, обаче ако памперсът нещо не му понася на кожата и става мазало.

# 664
  • Мнения: 5 943
Аха, разбирам. А ти тия всичките неща ги слагаш при вече зачервено дупе, или дори и нищо да му няма, пак мажеш с тях?

Марджи, супер звучи, ако и затова стават  bouquet Да, като текстилни изглеждат. То май точно на това му казват нетъкан текстил...

# 665
  • Мнения: 5 468
Препоръчвам ви хубав крем против подсичане-судокрем. Нас ни изписаха с подсечено дупе и този крем за нула време ни оправи. Още го ползваме и не сме имали проблеми.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Моята щерка 2.5г още е с памперс и от почти всички се обрива освен от лидълските и още един вид.. Мажа със судокрем но без особен ефект пробвах с бепантен и за няма и ден се оправи и сега леко зачервено веднага мажа бепантен и няма проблем и малчо и той  е така судо не му  помага особенно ✌️

# 667
  • Мнения: X
И при крема и при памперсите всичко е индивидуално. Големия син имаше с месеци проблем и накрая с един крем за 1 лев се оправи, а с колко мазила опитвах.

# 668
  • София
  • Мнения: 860
А защо не пробвате многократни пелени за през деня? Може да е по-добре. Пък нощем с памперс, поне ще е само за през нощта.

# 669
  • Мнения: 2 429

Поръчах си от Емаг Хъджис и Либеро, а днес мъжът ми ще търси Babylino... Дано от всички един вид е нашия.

# 670
  • София
  • Мнения: 3 789

Поръчах си от Емаг Хъджис и Либеро, а днес мъжът ми ще търси Babylino... Дано от всички един вид е нашия.


Много е важно да уцелиш и размера.
Либеро са малко умалени по сравнение с другите марки.

Моето дете по кг твърдо е за 4. Обаче Либеро купувам 5, Бейбилино също 5, Кауфландските 4+. Тужур 4 са й малки, а 5 - много големи.

# 671
  • Мнения: 2 429

Поръчах си от Емаг Хъджис и Либеро, а днес мъжът ми ще търси Babylino... Дано от всички един вид е нашия.


Много е важно да уцелиш и размера.
Либеро са малко умалени по сравнение с другите марки.

Моето дете по кг твърдо е за 4. Обаче Либеро купувам 5, Бейбилино също 5, Кауфландските 4+. Тужур 4 са й малки, а 5 - много големи.

Ние по кг трябва да сме съвсем в началото на 5ицата, поръчах 5 от всичко, да видим като дойдат, какво ще стане. Молфикс 4 му бяха малки, 5ицата имам чувството, че също, макар че по данни на производителя трябва да му е съвсем добре.

# 672
  • Мнения: 475
Здравейте! Може ли да се редуват нурофен и инфлуцид?

# 673
  • Мнения: 1 775
На мен педиатърката не ми дава да ползвам никакви други пелени, освен бял Памперс, заради чувствителната и атопична кожа на беба. Те се водят хипоалергенни. Веднъж бях взела зелен памперс, като бяхме на гости на баба ѝ и дядо ѝ, че нямаше бял - цялата се подсече. Тия дни за проба взех Пуфис - стават, само че белият Памперс е по-нежен и мек на допир. Ще карам още малко с Пуфиса, докато свърши пакета, че 4-ката на белия Памперс още й е голяма й пуска около крачетата, а 3-ката пък ѝ се отбелязва Crazy

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Здравейте! Може ли да се редуват нурофен и инфлуцид?

Инфлуцид не е температуропонижаващо, може да се дават и заедно. Но ако искате да редувате Нурофен, може да пробвате с Панадол или Ефералган.

Общи условия

Активация на акаунт