Фризьор във Варна

  • 10 013
  • 61
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 618
Препоръчайте ми добър фризьор във Варна, изпитан, че последния път ме окипазиха. Ако може и цени да ми посочите.  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 254
Фризьорско студио ТАНЯ - Таня Райкова
ул. "Марко Балабанов" 35 - в уличката преди ъгъла на гарнизонния стол, във вътрешния двор на едни от новите блокове.
Мадамата е със доста награди и много я бива според мен. С няколко приятелки ходим при нея от 10 клас ..., а това си беше преди .... цели 8 години  Blush
В момента работи на 8 лв. на подстригване (влиза измиването и издухването). И е невероятна!

 Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 апр 2006, 10:33 от Vesi - Thalloderma

# 2
  • Мнения: 7 914
Отиди при нея, няма да сбъркаш smile3521

# 3
  • Мнения: 680
нуши-много са добри(при който отидеш)около 20лв.

# 4
  • Мнения: 1 708
Студио "Електра" - Вася се казва фризьорката има и маникюристка!Намира се зад сградата на Планекс на Чаталджа.Немога да се сетя за улицата но ако решиш ще ти дам точен адрес и координати.
Работи с много качествени италиански бои и други консумативи.Откакто ходя при нея косата ми е просто върха,а тя е доста дългичка.
Цени за всичко ли те интересуват?

# 5
  • Мнения: 533
Подкрепям за Фризьорското студио на Таня.
От 6-7год. ходя при нея, много амбициозна мацка е, усъвършенства се непрекъснато, работи изключително с продуктите на Wella.

# 6
  • Мнения: 1 290
и аз подкрепям фризьорския салон на Таня, но не Райкова, а Георгиева Simple Smile
И "моята" Таня работи с Wella и взима 8 лв. на подстригване.

Салона се намира да вхора на Пицикато - ул. "Братя Миладинови" 57
Страшна е Wink  Peace

Последна редакция: чт, 27 апр 2006, 10:38 от Gvendolin

# 7
  • Мнения: 218
Мога да ти препоръчам "Студио Кондов"- най-доброто за мен във Варна Grinning. Намира се на ул."Баба Рада" зад хотел "Черно Море"-срещу паркинга. Винаги обслужват качествено, а продуктите за коса, с които работят са "Perma","Indola","Wella". Мисля, че цените не са особено високи (12 лв.- подстрижка) и винаги излизам доволна от там. Пробвай! Wink

# 8
  • Мнения: 2 922
и аз подкрепям фризьорския салон на Таня, но не Райкова, а Георгиева Simple Smile
И "моята" Таня работи с Wella и взима 8 лв. на подстригване.

Салона се намира да вхора на Пицикато - ул. "Братя Миладинови" 57
Страшна е Wink  Peace
Майка ми и сестра ми ходят при "твоята" Таня - много я хвалят! Peace

# 9
  • Мнения: 5 622
Хаха, всеки си е похвалил неговия фризьор като най-добър  Joy

И аз съм доволна от моята, пуснах ти координатите на ЛС.

# 10
  • Мнения: 1 290
Хаха, всеки си е похвалил неговия фризьор като най-добър  Joy

ми по какъв друг критерии да хвалим? Wink
аз лично доста съм обикколила - такива дето все са ми ги хвалили, но на мен не са ми допаднали по една или друга причина.
И в Нуши ходих - според мен е много скъпо за това което предлагат
И в КА бях известно време - там пък заради друго се разкандардисах

Сега съм много доволна от "моята" и разбира се си я хваля  Peace

# 11
  • Мнения: 7 914
Хаха, всеки си е похвалил неговия фризьор като най-добър  Joy

И аз съм доволна от моята, пуснах ти координатите на ЛС.

Не си хваля мойта фризьорка, понеже ми е приятелка и ходя без да имам час, при Таня ходих преди приятелката ми да си отвори салон! А последната не я препоръчвам понеже тя нови клиенти не приема Wink

# 12
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
таня райкова- имаш и вече адреса- няма да съжаляваш, поне аз вече 12 години се убеждавам в нейните ръце, наистине е невероятна smile3501

# 13
  • Мнения: 13 512
А последната не я препоръчвам понеже тя нови клиенти не приема Wink

Е това вече ме разби! Коя ще е тази фризьорка,която да не приема  нови клиенти?! Тук вече преигра!

# 14
  • Мнения: 1 448
Може ли на лични координатите на тази Таня да си запазя час  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт