Аватарни игри 33

  • 28 249
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Вестерос
  • Мнения: 38 235
Мерси Кари, честито и на теб  Hug Аз от еуфория забравих да честитя на другите отличен. ЧЕСТИТО МОМИЧЕТА  Hug

Аз днес съм яко депресирана по случай приближаващия ми рожден ден  Confused

# 721
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Аз днес съм яко депресирана по случай приближаващия ми рожден ден  Confused
Е ти пък ooooh! порасваш Heart Eyes Hug

Последна редакция: пн, 02 яну 2017, 18:52 от Woman^In^White

# 722
  • В Космоса
  • Мнения: 9 877
Тифче, младо си още, недей така да се депресираш! Heart Eyes

Кари, малко не ми звучи така формулирано (на мен лично ми докарва по звучене на зомбиран или фанатизиран), но за да не е така, се сещам, че всъщност е ентусиазиран, което е чудесно! Hug

# 723
  • Вестерос
  • Мнения: 38 235
Хич не съм млада. Ставам на 30  ooooh! Неженена, без деца, с кариера кретаща от 3 години  hahaha

# 724
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Хич не съм млада. Ставам на 30  ooooh! Неженена, без деца, с кариера кретаща от 3 години  hahaha
Е ние по-големите от теб какво трябва да правим...  Mr. Green
Скрит текст:
Това са много хубави години. Имаш сериозен човек до теб, ще дойде и детето Hug, а за успехи в кариерата може да говориш чак след 35 Hug

# 725
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Ауууу Тифче нИдей така  Naughty Ами по дъртите какво да кажем  Laughing

# 726
  • В Космоса
  • Мнения: 9 877
Ами по дъртите какво да кажем  Laughing

+1 Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 4 255
За много години, момичета! Желая цви здраве, късмет и много успехи през новата година!  Heart Eyes

Честито на Всички отличени в годишния бал! Благодаря, че и мен сте наредили сред тях!

Тифче, настъпват най-хубавите ти години! След 30 всичко е по-спокойно. И можеш и знаеш как и искаш.  Hug

# 728
  • Вестерос
  • Мнения: 38 235
Така е момичета  Hug Но каот си си мислил, че на 30 ще е друго  Joy

# 729
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Така е момичета  Hug Но каот си си мислил, че на 30 ще е друго  Joy
Една огромна прегръдка от мен.  Hug
Не е важно на колко си, а на колко се чувстваш...  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 1 889
 Hug, правилно, Woman^In^White, важното душата на колко е... Тиф, горе главата!

Поздравления за отличените в годишния бал!

# 731
  • Вестерос
  • Мнения: 38 235
За душата не знам, може би на 25  Laughing

# 732
  • В Космоса
  • Мнения: 9 877
За душата не знам, може би на 25  Laughing

Моята на 5.   baby_neutral

Майтап, не чак толкоз, но вече твърдо се доказа, че съм я заклещила някъде в тийн възраст.   hahaha

# 733
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Момичета, Честита Нова Година и от мен! Пожелавам 2017 да е радостна и късметлийска за всички!   Tada

Аз по празници пак изоставих форума и малко изпуснах пак нишката. Знам, че пращах комбинация за редовната игра "На улицата", тя изиграна ли е вече или тепърва ще се пуска?

Извънредната беше с бляскавите картинки, нали така?

И последно - дали са излезли резултатите от бала, дали има къде да ги погледна? Извинявайте, че все нахлувам така, нищо незнаеща.  Embarassed

# 734
  • София
  • Мнения: 2 817
Rois, "На улицата" Захарчето каза, че ще я пуска утре вечер - т.е. имаш време.

Резултатите от Коледния бал са на 48-ма страница.

И да честитя и аз на всички участващи в Коледния бал, че и на неучастващите - всички правите страхотни красоти.

Тиф, и аз си представях нещата различно, вече почвам да се плаша, че няма да успея да си подредя живота, но все още се опитвам да не мисля за това и просто се пускам по течението, давам най-доброто от себе си, пък каквото сабя покаже. Та и това ще е моето пожелание към теб: давай най-доброто от себе си, останалото ще се нареди.  Wink bouquet


Общи условия

Активация на акаунт