Бременна съм!

  • 2 637
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 505
Здравейте, момичета!

Бременна съм! Ходих на лекар /при двама за по-сигурно/ - има плоден сак в матката - камък ми падна от сърцето, тъй като много се бях притеснила да не е извънматочна.
След две седмици ще ходя пак да видим има ли сърдечна дейност.

Не че много вярвам, но на таткото му е любопитно какъв може да е пола на бебето, та да ви питам - има ли някъде в нета таблица, по която пола може да се предвиди според годините на майката и нещо друго май беше?!

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито!  bouquetЛека бременност!А за таблиците-пусни търсачката.

# 2
  • Мнения: 9 990
Хайде честито тогава......а за пола най-сигурно е като се роди Hug

# 3
  • Мнения: 307
bla_bla, ха ЧЕСТИТО! Laughing
Колко спокойно си го написала само, ни цветен шрифт, ни одебелен, ни човечета подскачат... Mr. Green Много се радвам за теб! Лека бременност ти желая и много здраве и щастие! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
BLA-BLA ЧЕСТИТО И ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМННА БРЕМЕННОСТ  bouquetВ коя седмица си? Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249
bla_bla, честито! Желая ти всичко да е наред! Това между другото важи и за всички други тръпнещи бременелки, които не съм поздравила лично!   bouquet

# 6
  • Мнения: 456
Честито bla_bla!!!
 newsm10
Пожелавам ти една безпроблемна бременост и след 9 месеца да се похвалиш с разкошно, здраво и силно бебче, а пола да е по твое желание.

Дано всички момичета от този форум много скоро да се преместим в този за очкващите бебенца.
  smile3503 newsm53 smile3521

# 7
  • София
  • Мнения: 35 931
Бла Бла честито!
Лека бременност и едно здраво и красиво бебе накрая.

# 8
# 9
  • Мнения: 515
БЛА-БЛА радвам се за теб пожелавам ти да си бременееш нормално и всичко с бебко да е наред  newsm51 newsm51 newsm51

Дано всяка от нас които чакат двете чертички на теста да им се случи същото като на бла-бла Praynig Praynig Praynig
Аз лично ми остават 6-7 дена до дата когато трябва да ми дойде дано да не стане така и да има с какво да сепохваля скоро Grinning
Това време на очакване е най кофти ще ми се пукне душичката newsm17 newsm17 newsm17

# 10
  • Мнения: 514
Честито, bla_bla.....леко бременеене!   bouquet
Стискам палци, момичета, на всички по една хубава овулация с пукнати фоликулчета и после  preggo

# 11
  • Мнения: 1 183
bla_bla, честито! Желая ти всичко да е наред!

# 12
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
4естито бла_бла.лека и безпроблемна бременност и накрая едно малко хубаво беб4е  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 154
Честитка и от мен  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 825
Честито   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт