За тези, които четат любовни романи №26

  • 85 890
  • 743
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660

Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3
За тези, които четат любовни романи №4
За тези, които четат любовни романи №5
За тези, които четат любовни романи №6
За тези, които четат любовни романи №7
За тези, които четат любовни романи №8
За тези, които четат любовни романи №9
За тези, които четат любовни романи №10
За тези, които четат любовни романи №11
За тези, които четат любовни романи №12
За тези, които четат любовни романи №13
За тези, които четат любовни романи №14
За тези, които четат любовни романи №15
За тези, които четат любовни романи №16
За тези, които четат любовни романи №17
За тези, които четат любовни романи №18
За тези, които четат любовни романи №19
За тези, които четат любовни романи №20
За тези, които четат любовни романи №21
За тези, които четат любовни романи №22
За тези, които четат любовни романи № 23
За тези, които четат любовни романи № 24
За тези, които четат любовни романи № 25
Приятно четене Grinning

# 1
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 824
Бързам да се запиша в новата тема! Благодаря! Радвам се, когато споделяте впечатления за интересни книги. Е, вярно, че повечко са на английски, ама... Нищо, добре, че има и фен преводи, и на руски се намират. Така, де - кой каквото е учил  Grinning. Да се надяваме, че и нашите издателства ще ни радват с хубави четива.

# 2
  • Мнения: 1 000
Благодаря за темата! Прочетох на Ел Кейси "Блести,не гори" за адвокатка и каубой, които след пиянска нощ в Лас Вегас се женят,но тя не си спомня...Интересен замисъл, но слабо изпълнение! Не ми допадна стила на авторката, а и героинята обра доста негативи от глупост!

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Цитат
Момичета, запленена съм от "Онази нощ" на Линда Хауърд. Можете ли да ми препоръчате нещо подобно..

Такъв тип криминалана история съчетана с привличане на героите има в повечето книги на Сандра Браун - Френска коприна, Ниско налягане , Пламъци, Свидетелката, Безпощадно, Димна завеса, Увлечението, Смъртоносно...

# 4
  • Мнения: 1 828
Благодаря за темата  bouquet

Последно време съм захванала фен преводите и чета на конвейр  Mr. Green

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Благодаря за темата bouquet

Ще проверя докъде бяха преводите на Порочни ангели. Видях превод на шестата, а нямам спомен за пета Thinking

# 6
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Скооок! Вчера четох въздуха, който дишам или както там беше заглавието и се спуках да рева, много ми хареса книгата, много!!!

# 7
  • Мнения: 2 847
Благодаря за темата bouquet Записвам се със С.Е.Филипс и току прочетена Мис Каприз  Mr. Green сега започнах втората след нея Съдбовно бягство  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 424
Привет и от мен! bouquet Благодаря за новата тема!
Аз започнах "After we fall" и засега върви.Честно казано си мислех,че ще ми е по-трудно отколко е реално.Или задобрявам с английския,или авторите пишат на достъпен език  Grinning Още веднъж благодаря на всички,които ме посъветваха!  Hug

# 9
  • Мнения: 15 509
Записвам се и аз в темата - обожавам любовните романи.
Един от най-любимите ми романи е "Дългото очакване" на Сандра Браун
Почитателка съм и на Сидни Шелдън - романите му не са точно любовни, но в тях има от всичко  Heart Eyes

Цитат
Момичета, запленена съм от "Онази нощ" на Линда Хауърд. Можете ли да ми препоръчате нещо подобно..

Такъв тип криминалана история съчетана с привличане на героите има в повечето книги на Сандра Браун - Френска коприна, Ниско налягане , Пламъци, Свидетелката, Безпощадно, Димна завеса, Увлечението, Смъртоносно...

Свидетелката е един чудесен роман, който с удоволствие прочетох и то няколко пъти  Peace

"Алибито" на Сандра Браун също е доста добро.

# 10
  • София
  • Мнения: 28 524
А, нова тема Hands Clap

Точно прочетох отзив за Рок Чик 0.5 – била с дължината на нормален роман. Очаква се на 03.01.

# 11
  • Мнения: 325
Запис и от мен  bouquet

# 12
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Благодаря за новата тема bouquet
Аз си чакам поредната от Хард Инк "Силно упорство" тя ще бъде  Бекет....днес трябва да излезе... Party

# 13
  • Мнения: 1 298
Привет и от мен! bouquet Благодаря за новата тема!
Аз започнах "After we fall" и засега върви.Честно казано си мислех,че ще ми е по-трудно отколко е реално.Или задобрявам с английския,или авторите пишат на достъпен език  Grinning Още веднъж благодаря на всички,които ме посъветваха!  Hug

Книгата е интересна наистина  Mr. Green
Относно другото е възможно и двете. Има авторки пишат леки книги, но много завъртяно. Това ми е направило впечатление в преводите, че примерно Лорън Блейкли пише с много жаргон и много идиоми, но за четене върви що-годе гладко  Joy
Това вместо запис.
Аз съм стопирала четенето, няма време.  Joy
Но съм набелязала няколко и Януари ще е доста богат на издания.

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Благодаря и аз за новата тема. Поръчах си Киндъл и днес го чакам, така че и аз ще отдам заслуженото на фен преводите.

Иначе сега чета "Три метра над земята" на Фредерико Моча. Малко съм раздвоено за тази книга, доста ми е объркана някак,, нахвърлят се персонажи и на моменти губя нишката, защото има ретроспекции и се губя кога сме сега ,кога сме преди, ама на инат ще я довърша.

Общи условия

Активация на акаунт