vazstanoviavane sled rajdane

  • 1 556
  • 16
  •   1
Отговори
zdraveite momi4eta!Az rodih predi 4,5meseca,a po4ti ne sam mradnala na kilogrami: (strahuvam se 4e dori i da otslabna "ste uvisna".... Sad  niakakvo spasenie?!????(osven gimnastikata-tq pomaga doniakade)....

# 1
  • Мнения: 7 716
Аз почти не отслабнах до шестия месец, защото кърмих. След това в рамките на следващите 5-6 месеца си възтанових постепенно килограмите без никаква гимнастика, без спортуване. По време на бремеността напълнях 25 кг. Нямах поражения, може би защото отлабнах постепенно. Гледах бебето сама, таткото на работа по цял ден и вечер до късно. Куче също. Домакинска работа също. И някак си стана безпроблемно.  Успех.

# 2
  • Мнения: X
Аз родих преди два и още имам 10 кила да свалям - не ям не спя, стомаха ми все едно е минал през центрофуга, обаче немога да ги сваля и т'ва е! Imp  Незнам вече какво да направя - освен да взема един нож и да поотрежа каквото ми е вповече не виждам друг начин. Ще умра от изтощение, обаче и едно кило няма да сваля. Вече незнам.....може би ще си остана така цял живот. Но да бяха само килата....какви стрии имам - цялата магистрала "тракия" мога да покрия. Просто неприличам на човек...поне не на този дето бях. Едва ли има майки с по-тежки поражения от бременността. Дори възрастните жени имат по-свястна кожа.....ма к'во да направя.... ще си ходя в този ужасяващ вид и т'ва е....пък мъжа ми как ли ме понася не знам Shocked

# 3
  • Мнения: 1 734
Цитат на: anezinis
zdraveite momi4eta!Az rodih predi 4,5meseca,a po4ti ne sam mradnala na kilogrami: (strahuvam se 4e dori i da otslabna "ste uvisna".... Sad  niakakvo spasenie?!????(osven gimnastikata-tq pomaga doniakade)....


Ако има кой да ти помага при гледането на бебето, ходи от време на време на фитнес. Много ще ти помогне като ти изготвят и индивидуална програма. Аз за съжаление нямам тази възможност Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 2 172
Мили момичета, не се притеснявайте за килограмите! Като проходят бебоците, тогава съвсем естествено ще ги свалите. Аз така бях с баткото - без никакви диети и допълнителни упражнения отново влязох във форма. Тренирах само тичане след него.  Laughing  Laughing  Laughing
Затова и сега - 3 месеца и половина след второто ми раждане - не се тревожа много, много. Само дето дрехите не ми стават, но все ще изкарам някак до годинката. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 000
Докато бях бременна качих 27 кг. С раждането свалих 12. После следващите 7 месеца свалях по кило на месец, обаче после като се закрепих и имам още 8 за сваляне. Та се надявам скоро бебока да проходи и да ги сваля и тях   Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 255
Оф, майчета успокоихте ме. Но как да чакам докато проходи. Като се гледам в огледалото ми се плаче

# 7
  • Мнения: 2 195
Мила не се от4айвай!Аз по4нах едва преди месец да отслабвам,пък бебо е на година и 2 месеца Thinking Имаш време Wink

# 8
  • Мнения: 228
Аз родих преди месец-от общо 16кг съм свалила 12 досега.

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: kari
Оф, майчета успокоихте ме. Но как да чакам докато проходи. Като се гледам в огледалото ми се плаче

И аз съм в това положение след второто раждане. Даже мисля, че последния месец напълнях Sad
С каката си възвърнах килограмите около 10-12 месец, но още след 3-тия приличах на човек. А сега съм един огромен мамут Embarassed
Явно няма да стане лично при мен от само себе си и се налагат кардинални мерки, че поне на първия му рожден ден да не се срамува от мен Sad

# 10
  • Мнения: 2 006
Аз още не съм си въстановила фигурата има около 10-12 за сваляне,но съм доволна ,щото бях страшна #Silly Спокойно ще се оправиш,пове4е тренировки и по- малко глад Mr. Green

# 11
  • Мнения: 928
Цитат на: kari
Оф, майчета успокоихте ме. Но как да чакам докато проходи. Като се гледам в огледалото ми се плаче
Няма какво да се вайкаш.Ей сега като почнат приготовленията за празниците,няма да се усетиш кога ще си отслабнала.Повечко движение и рационално хранене и до лятото ще си само за плаж.Само недей гладува да не си докараш някой гастрит,а пък бебчо ще иска здрава мама да го носи.

# 12
  • Мнения: 1 734
Цитат на: A.A.M.Belev
пове4е тренировки и по- малко глад Mr. Green

Абсолютно правилно!
Момичета, ако имате възможност ходете да тренирате, така се влиза най-добре във форма. Няма какво да му се чудите Sign Exclamation

# 13
  • Мнения: 2 655
И аз съм в отбора на дебеланките! Thinking Качих 10 кг, свалих 5 кг, а другите не помръдват. Преди да забременея бях 50 кг, сега с 5 кг. отгоре се чувствам ужасно дебела и огромна.
А да не говорим, че цял куп костюми, панталони, рокли ще трябва да отидат на боклука, ако не отслабна.
Направо ми се плаче. Cry Все се успокоявам, че кърмя и после ще ги сваля.  Thinking Татко ме харесва дебела и мнго ми се радва, но аз съм една къхърна искам си малката талия и фигура от преди. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 245
Цитат на: Pela
А да не говорим, че цял куп костюми, панталони, рокли ще трябва да отидат на боклука, ако не отслабна.
Направо ми се плаче. Cry


И аз си мислех ,че повечето ми дрехи ще отидат на боклука,но днес реших да пробвам няколко и установих,че влизам вече в повечето  #Milti Е има още какво да се желае,но за 3 месеца свалих 13 кг остават ми още 3 кг+ още 2 които си ги слагам за самочувствие  Flutter  (а в болницата свалих само 6 кг  Imp ) Но определено като спрях да ги мисля тези кг. и започнаха да се топят,имам чувството ,че всичко е на психическа основа  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт