Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 6

  • 38 336
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 325
Здравейте, момичета - и добре дошли на новичките!
Тъп въпрос, и сигурно вече задаван, но се притеснявам малко - напоследък изпарявам нон-стоп (в момента с Инокин Призм, на 6 мг) и установих, че за месев ми отива по 350 мл; поне трети месец подред. Даже до ноември бях на 3 мг, но понеже ми се стори, че дърпам прекалено много, качих милиграмите, а се оказа, че продължавам със същото темпо и на 6 мг.
Много ми е стресирано и депресирано напоследък, а и работата ми е основно пред компютъра, но се чудя какво да правя.  Та - 350 мл на месец много ли са? Или нормално. Не съм инхалаладжия, нотмално МТЛ съм.

# 721
  • Мнения: 18 542
renji, да я взривиш надали, ама да замирише на сладкарница е по-вероятно Simple Smile

Lynda, не е малко количеството, но не си някакво изключение. Чувала съм и за по-големи количества и с доста повече никотин. Щом не предозираш с никотин /веднага се разбира ако го направиш - започва главоболие и гадене/ и се чувстваш добре, няма нищо фрапиращо.
За справка, аз изпарявам около 6-8мл дневно 4мг, преди изпарявах същото количество, но 6мг с друг изпарител.

# 722
  • Мнения: 325
Благодаря, Миоки! Не се чувствам добре, но не е с никотинова симптоматика; по-скоро заради стреса; може би  и защото непрекъснато съм уморена, посягам към ел.цигарата. Успокоих, се, де - щом не е фрапиращо, каквато ид а е причината, ще отзвучи.

# 723
  • Мнения: 18 542
Ами нормално е като си под стрес да дърпаш повече и по-често, така че дано да се нормализират нещата, ще намалиш и количеството течност когато това стане, сигурна съм.

# 724
  • Мнения: 1 344
Линда не се притеснявай,не си единствената с такива количества.Аз също изпарявам доста,в момента изпарявам 4никотин ,но количеството варира 8-12мл.на ден.Е с инокина малко по малко,но общо взето и аз го отдавам на стреса и на това,че в момента не работя и в това студено време от нерви ли,от скука ли пафкам постоянно.Вчера дори и аз се замислих дали да не вдигна никотина ,че и аз се плаша от колучеството.Вчера пробвах една готова течност шоколад,но беше 12никотин,ами да ви кажа като дръпнах 3пъти и ме удари в петите после доста време нито ми се пушеше нито се сещах newsm78

# 725
  • Мнения: 325
Renji, благодаря! Или вдигането на никотина от 3 на 6 не помага (идва ми недостатъчно), или привикнах, чудя се. Тръгнах от 24 преди година и половина някъде, и доста бързо свалих до 2-3 - беше ми цел, контролирах се и не ми беше трудно изобщо. Но преди 3 месеца и досега бая стрес ми се събра и се усетих като почнаха да изчезват запасите. Никакво желание да се връщам към аналожките няма.  Naughty

А бе не е кой знае какъв проблем, просто ми е чудно.

# 726
  • Мнения: 1 344
Линда според мен е комбинация от няколко неща големия разход поне при мен.Аз рязко свалих никотина,добре ми е 4 никотин,но не ми как да го кажа натръшква.По всисоката концентрация никотин ,говоря от 9нагоре,като дръпна няколко пъти и се насищам,като препуша и ме боли главата и внимавам и естествено разхода ми пада доста.Другия фактор е ,че на 3-4ми е като наргиле,мога да си го пафкам постоянно особено с вкусна течност и няма да ме заболи глава,нито ще ми дойде много никотина.И трвтия фактор е ,че мога да си го позволя да пафкам постояно и го правя.В смисъл,не съм ограничена от работа или дейности,който да ограничават пушенето ,а напротив,в къщи съм си,студено е ,предимно съм на компа и кво правя пуша.Като се замисля поемам никотин,колкото някой ,които изпарява по 2-3мл 12-18 на ден,просто е по разреден.

# 727
  • Мнения: 325
Renji, при мен е 100% същото! Засега ще си стоя на 6; като мине стресозора, ще сваля пак. Само като си помисля що тутун щях да съм изпушила в цигарения период, лошо ми става...

# 728
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Момичета един съвет от старо куче като мен.....Спрете да изчислявате колко сте изпарили. Това не е като да опаткате две три кутии смръдливки  Laughing. Изпарявайте колкото и когато ви е кеф. Все пак не се стремим към божественост  Joy просто сме заменили смърдящия порок с друг несмръдлив иииии да кажем по-малко вреден  Laughing

# 729
  • Виена
  • Мнения: 725
Ох,принцесата МИоки,добре че сте вие старите кучета наистина  bouquet.
Вчера и днес чета старите теми,и направо ви се възхищавам  Heart Eyes!
От толкова много време помагате на зайците,като нас.Толкова много момичета са писали в темите преди,на толкова много сте помогнали в избора за правилната ел.цигара!Общо взето само вие двете постоянно пишете и помагате  newsm51.Благодаря за което!
И аз понякога се притеснявам,че изпарявам доста Rolling Eyes.Заради това минах и на по-ниски мг.,за да може бибероната да ми е постоянно в устата,а да нямам странични неразположения.
Само,дето не знам какво по дяволите ми става  Rolling Eyes.От 2 дни кръвното ми е страшно ниско,въобще не ми е добре.Ако се сещате преди време,когато изпарявах ябълка с канела,пак ви се оплаках.Тогава си мислех,че е заради канелата.Но сега,като се замисля,или е от това,че съм спряла цигарите(те ускоряват пулса и вдигат кръвното),a сега се чудя,дали не е от това,че рязко свалих никотина от 12 на 3  Rolling Eyes.Ако не се оправя в близките дни,определено ще ходя на лекар,но да му се невиди,никога до сега не съм имала проблеми с това тъпо кръвно  Crossing Arms.

# 730
  • Мнения: 1 161
И аз да благодаря на нашите момичета ,които винаги ни помагат bouquet

Теди ,много неприятно това с кръвното Confused Според мен вдигни малко никотина да видиш как ще се чувстваш.
В началото ще сме така докато се нагодим на всичко ,никотин, вкус,количество милилитри .... Simple Smile
Все пак това е голяма промяна за организмите ни.Аз в началото не можех да спя вечер ,действаше ми като кофеин прекалената доза никотин ,която поемах.
Аз от вчера изпарявам с 3мг никотин и съм много доволна ,усещам  по слаб удар  ,но ми е по-приятно като слабички  цигарки .  Grinning
А  с моите бъркочи ,които правих и ви се оплаквах че не се овкусяват ,сега станаха едни сладки компоти Grinning ще трябва да разреждам сега.
И сега идва въпросчето ,да ги разредя с базата която имам с 3мг никотин(те са забъркани с 6мг) или да взема нулева база.Искам да им смъкна никотина затова питам. Blush

И още го мисля какво да си  поръчам ,нали не пуснах веднага поръчката и сега все го умувам дали ще справя с кайфунче или да взема нещо пак със стокови глави.Кайфуна поне за момента ме съблазнява само че ще ми дава удар и на течностите с малко никотин.Но всичко  останало ме плаши дали ще се справя ,а от трета страна Mr. Green ще си взема кайфунче за 10€ и няма да изгубя кой знае какво и да не го ползвам..Абе женска му работа ,големи размисли за няма нищо  Crazy Ама да си споделя и аз .
И пак за мнения ,според вас това   пак  ли е за инхалиране
https://www.vapango.de/vaporesso-orc

# 731
  • Мнения: 1 344
Artemis не го умувай толкова,първо нищо страшно и сложно няма в кайфуна,то и с тези с стоковите си има нагаждане,проблеми и чалъми.Втори за 20лв.и да не те изкефи няма да се ядосваш.Аз не го мислих хич,момичетата тук помагат много и достатъчно,аз ако трябва да съм честна с инокина повече проблеми имах и онзи ден изгорих една стокова глава,кво ги правя не знам.И той ми е протичал така,че  гаранция няма.Вземаи един пък каквото дойде,това не пречи да си вземеш и друг ако си си харесала.

# 732
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Някой може ли да ми помогне с информация какъв е материала на намотките на лявата най-горна картинка? Каква жица трябва да си купя, за да направя същите намотки? Това е обслужваемата глава на Smok TFV8 cloud beast.


https://www.instagram.com/p/BQIsA2WDeid/?taken-by=smok_tech

Последна редакция: нд, 05 фев 2017, 19:08 от Shokoladche

# 733
  • Мнения: 18 542
Къде са тези картинки?


~Artemis~, инхалатор мисля че е.

# 734
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Миоки, добавих в горния пост. Много съм застреляна като пиша през телефона.  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт