Бъбречна криза!

  • 2 594
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Момичета, помогнете ми с някакъв съвет! Тая нощ мислех, че ще умра!!! Преживях някаква страшна бъбречна криза - такива болки никога не съм изпитвала! Викнахме лекар в къщи , би ми спазмалгон и но-шпа и малко се поуспокох. Сега положението е горе-долу същото. Ако знаете някакво болкоуспокояващо, или нещо, с което по-бързо да изхвърля песъчинките....Просто не издържам...

# 1
  • Мнения: 116
Това което аз съм пила и ме е облекчавало е чаи от мечо грозде и от коса на царевица също така съм копувала едни прахчета които се разтварят във вода мисля че се казваха пиперизин в аптеката ще ти кажат как се приготвят.И много течности към1,5-2 литра минерална вода за деня.Дано се оправиш бързо,защото болките са ужасни от опит знам.Боли повиче от колкото раждането Cry

# 2
  • Мнения: 522
Ох болката е ужасна!От 5-ти клас изхвърлям камъчета, що кризи съм имала.....
Казали са ти за мечото грозди и косата от царевица, аз ще прибавя  и полски хвощ - за бъбреците е направо вълшебен, изхвърля всичко.Трябва да пиеш много течности - мин.вода и чай - поне по 3-4 л. на ден за да излезне каквото има по-бързо.Ако наистина са песачинки или камъче в болницата те карат да скачаш по стълбите за да излезне по-лесно, но ако не е това е някакво възпаление подскоците са абсолютно противопоказни.
Успех и стискай зъби!

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моите най-искрени съчувствия!Знам  колко е гадно. Наистина боли повече от раждането. Много течности, 3-4 л. на ден. Пробвай със свещички Тилкотил. Мен ме успокояваха. Знам че са доста силни. И стискай зъби!
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 180
Момичета, благодаря от сърце за съветите! Наложи се да отида до "Пирогов", че не издържах! След три-часов престой там,една инжекция /много болезнена, но много помага/ и ехограф, вече съм си вкъщи. Камъчета няма, песъчинки също и се чудя какви бяха тия адски болки.... Дано повече не ми се случва!
Благодаря ви още веднъж, страхотни сте!!!

Общи условия

Активация на акаунт