Ранни симптоми и двуседмичното чакане:)

  • 1 934
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте мили момичета!
И аз май много често ви чета, а много рядко пиша, но вчера намерих един сайт с полезна информация за ранните симптоми и исках да ви кажа. Аз лично съм малко и от проблемното и от искащите бебе и предвид, че не чакам лелката този път, а се и чувствам доста странно реших да потърся информация. Та ето какво открих:
http://www.ovusoft.com/forum/tm.asp?m=455&p=1&tmode=1
Пожелавам успех на всички  

P.S. Ако модераторите решат нека я сложат в "прочети преди да попиташ"

# 1
  • Мнения: 3 154
Написаното е интересно, но е на английски Confused , а не всички го знаят. Превода ще отнеме доста време.... а и ме притеснява да не вземем още повече да си търсим симптоми Rolling Eyes . Благодаря за линка Grinning

# 2
  • Мнения: 304
Цитат на: Sunshine
Написаното е интересно, но е на английски Confused , а не всички го знаят. Превода ще отнеме доста време.... а и ме притеснява да не вземем още повече да си търсим симптоми Rolling Eyes . Благодаря за линка Grinning


Аз като ги прочетох, ми се струва, че всички ги имам. Shocked  Май полудявам

# 3
Привет момичете:)
Аз искам да Ви попитам кога според Вас започват да се появяват първите признаци на бременност-гадене, повръщане, сънливост ....т.е. след колко дни след зачеването? Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 154
Цитат на: rossitza
Цитат на: Sunshine
Написаното е интересно, но е на английски Confused , а не всички го знаят. Превода ще отнеме доста време.... а и ме притеснява да не вземем още повече да си търсим симптоми Rolling Eyes . Благодаря за линка Grinning


Аз като ги прочетох, ми се струва, че всички ги имам. Shocked  Май полудявам


Точно за това говорех Wink . Ако го преведа и като го прочетат всеки ще си ги открие симптомите. За това и не исках да го превеждам. То чакането е убийствено, ама ако си "откриеш" симптомите и после вземе, че ти дойде е още по-убийствено Sad

# 5
  • Мнения: 3 154
Цитат на: Anonymous
Привет момичете:)
Аз искам да Ви попитам кога според Вас започват да се появяват първите признаци на бременност-гадене, повръщане, сънливост ....т.е. след колко дни след зачеването? Simple Smile


Всяка бременност и всеки организъм са ондивидуални. Няма такова правило еди кога си ще започне да ти става еди как си, за съжаление Confused  Мой съвет е да не търсиш признаци (ако за това питаш)  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт